امضای قرار ساخت ۱۴ شبکه‌ی آبرسانی و یک دیوار استنادی در ننگرهار

Ehsan_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۲۸
ننگرهار

قرارداد ساخت ۱۴ شبکه‌ی آبرسانی و یک دیوار استنادی در روستاهای سرحدی ولسوالی گوشته‌ی ولایت ننگرهار میان رییس احیا و انکشاف دهات این ولایت و شوراهای انکشافی مربوطه به امضا رسید.

این پروژه‌ها زیر چتر ریاست احیا و انکشاف دهات ننگرهار با کمک مالی کمیته سویدن در زون جنوب در روستاهای کروندی، سرکانی، ماماخیل، صوفی بابا، تورکانی، گرو، مکتب اول، لعل شورا، ساگۍ، تور راغه، کوز زیری، برزیری، اورخیل و زیارت داگ تطبیق می‌شوند.

گفتنی‌ است که با تطبیق پروژه‌های یاد شده ۲۹۵۰ خانواده به آب آشامیدنی صحی دسترسی یافته و ۸۰ جریب زمین زراعتی از خطرات سیلاب‌ها محافظت خواهد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۱۲:۰
Background image

امضای قرارداد ۲۵۹ پروژه‌ی انکشافی به ارزش بیش از ۷۲۳ میلیون افغانی برای ۲۹ ولایت

پوهندوی مجیب‌الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات، روز چهار شنبه (۱۸ سرطان) قرارداد ۲۵۹ پروژه‌ی انکشافی به ارزش بیش از ۷۲۳ میلیون افغانی را با شوراهای انکشافی مربوطه به امضا رساند.
جنا. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۹:۳۳
Background image

آغاز سروی تخنیکی اعمار ۳۵ کیلومتر سرک در پنجشیر

کار سروی تخنیکی اعمار ۳۵ کیلومتر سرک آسفالت و کانکریتی در نقاط مختلف ولایت پنجشیر از سوی برنامه‌ی راه‌سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات، از ولسوالی پریان این ولایت آغاز شده است.

ای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۸ - ۹:۳۱
Background image

جریان کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۵.۶ میلیون افغانی در ننگرهار

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۵.۶ میلیون افغانی از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات زیر چتر موسسه‌ی کوار و به حمایت مالی اداره جهانی یونیسف در ننگرهار ۹۵ درصد پیش رفته است.

این شبکه‌. . .

BACK TO NEWS