تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک در مربوطات ولایت پکتیا

noor_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۲ - ۲۲:۱۲
1

کار ساخت یک بند کوچک در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا به ارزش بیش از (۴.۹) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات تکمیل و امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیاء و انکشاف دهات ، هیأت همراه شان، متنفدین، محاسن سفیدان محل و جوانان به بهره برداری سپرده شد.

درین محفل وزیر صاحب سخنرانی نموده گفت: من به تمام باشنده گان ولسوالی زرمت وعده میدهم که بند های کوچک و پروژه های دیگری که از جانب وزارت احیاء و انکشاف دهات تطبیق می گردد با در نظرداشت معیار های اساسی از سوی انجنیران مسلکی کشور پیش برده می شود.

این بند (۸۵) متر طول و (۶.۵) متر بلندی دارد که ظرفیت ذخیره نمودن (۱۵۰۰۰) متر مکعب آب را دارا می باشد.

در جریان کار این بند برای ده ها تن کارگر زمینه کار فراهم گردیده و با تکمیل شدن آن آب های باران مهار و سطح آب های زیر زمینی را بلند و برقرار نگهمیدارد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۶
Background image

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست و زارت احیا و انکشاف دهات امروز در دفتر کارش با آقای اندریکا راتوتی معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود.

در آغاز. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۲ - ۲۲:۱۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک در مربوطات ولایت پکتیا

کار ساخت یک بند کوچک در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا به ارزش بیش از (۴.۹) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات تکمیل و امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱۲/۲۶ - ۹:۳۰
Background image

برداری (۳۳۱) پروژه های مختلف انکشافی در مربوطات ولایت کاپیسا

(۳۳۱) پروژه مختلف انکشافی برنامه حمایت اجتماعی و معیشتی افغانستان از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی های حصه اول و حصه دوم ولایت کاپیسا به ارزش بیش از (۴۴۱) میلیون. . .

BACK TO NEWS