سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با رئیس عمومی موسسه رفاه اسلامی ملاقات نمود

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲ - ۱۱:۲۸
1

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست و زارت احیا و انکشاف دهات امروز در دفتر کارش با محترم عمیر رئیس موسسه رفاه اسلامی و هیئت همراه شان ملاقات نمود.

در این ملاقات محترم عمیر رئیس موسسه رفاه اسلامی در مورد فعالیت های کاری دفتر شان برای وزیر صاحب معلومات داده گفت: ما در (۴۰) کشور اسلامی فعالیت داریم و دفتر ما در امور بازسازی، صحت ، کمک های بشری و دستگیری از خانواده های بی سپرست و اطفال کار می نماید.  می خواهیم در آینده به رهنمایی همین وزارت به اساس ضرورت مردم پروژه های بازسازی را نیز شروع نمائیم.

بعداً محترم الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات ضمن خوش آمدی آقای عمیر رئیس موسسه رفاه اسلامی و قدر دانی از کار ها و فعالیت های آن دفتر گفت: شما میتوانید به خاطر آرام کار نمائید و مطابق طرزالعمل موسسات و انجیو های امارت اسلامی افغانستان به فعالیت های خویش ادامه دهید.

 همچنان کار های خویش را به شفافیت کامل مطابق ضرورت هموطنان انجام دهید.

در پایان این دیدار هر دوطرف به همکاری های دوامدار یکدیگر تاکید نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۶
Background image

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست و زارت احیا و انکشاف دهات امروز در دفتر کارش با آقای اندریکا راتوتی معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود.

در آغاز. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۲ - ۲۲:۱۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک در مربوطات ولایت پکتیا

کار ساخت یک بند کوچک در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا به ارزش بیش از (۴.۹) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات تکمیل و امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱۲/۲۶ - ۹:۳۰
Background image

برداری (۳۳۱) پروژه های مختلف انکشافی در مربوطات ولایت کاپیسا

(۳۳۱) پروژه مختلف انکشافی برنامه حمایت اجتماعی و معیشتی افغانستان از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی های حصه اول و حصه دوم ولایت کاپیسا به ارزش بیش از (۴۴۱) میلیون. . .

BACK TO NEWS