تکمیل کار ترمیم و بازسازی 80 کیلومتر سرک در مربوطات ولسوالی های علینگار و بادپش ولایت لغمان

noor_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۰:۵۱
2

کار ترمیم و بازسازی 80 کیلومتر سرک در مربوطات ولسوالی های علینگار و بادپش ولایت لغمان به مصرف بیش از (90) میلیون افغانی به حمایت مالی پروگرام غذایی جهان( WFP ) ، همکاری تخنیکی موسسه ( FGA) زیر چتر و نظارت ریاست احیا وانکشاف دهات آن ولایت تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

به گفته مولوی محمد ظاهر زرکمر رئیس احیا وانکشاف دهات ولایت لغمان این پروژه ها شامل 12 کیلومتر سرک در قریه کلمان، 8 کیلومتر در قریه سنگر و 10 کیلومتر در قریه ساو ولسوالی علینگار بوده و همچنان 50 کیلومتر سرک در قرای اندرول و شاه گلیان ولسوالی بادپش می باشد که در مدت 9 ماه بازسازی و تکمیل گردید و با تکمیل شدن آن برای هزاران تن از باشنده گان محل زمینه رفت و امد آسان گردیده و همچنان در این پروژه ها برای (1000) تن کارگر زمینه کار فراهم گردیده است .

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۳/۶ - ۹:۵۷
Background image

ختم دور دوم ورکشاپ تخنیکی سروی، دیزاین و تطبیق پروژهای آبرسانی

دور دوم ورکشاپ تخنیکی چهار روزه سروی، دیزاین و تطبیق پروژه های آبرسانی که به منظور ارتقای ظرفیت واش آفیسران و کارمندان خدمات انجنیری ۱۷ ولایت کشور آغاز گردیده بود با سخنان اختتامیه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۱:۲۹
Background image

آغاز کار پروژه شبکه آبرسانی در مربوطات ولسوالی حصه دوم کوهستان ولایت کاپیسا

کار اعمار شبکه آبرسانی با سیستم سولر پمپ در مربوطات ولسوالی حصه دوم کوهستان ولایت کاپیسا به مصرف( 6,873000 ) افغانی به کمک مالی دفتر UNOCHA ) )، همکاری تخنیکی موسسه هماهنگی توسعه جامعه. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۱:۱۸
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات ولسوالی سرکانی ولایت کنر

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه صدیق ولسوالی سرکانی ولایت کنر به ارزش سه میلیون افغانی به کمک مالی اداره یونیسف، همکاری تخنیکی موسسه داکار زیر چتر و نظارت ریاست احیا و انکشاف دهات. . .

BACK TO NEWS