تکمیل کار ترمیم و بازسازی 80 کیلومتر سرک در مربوطات ولسوالی های علینگار و بادپش ولایت لغمان

noor_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ - ۱۰:۵۱
2

کار ترمیم و بازسازی 80 کیلومتر سرک در مربوطات ولسوالی های علینگار و بادپش ولایت لغمان به مصرف بیش از (90) میلیون افغانی به حمایت مالی پروگرام غذایی جهان( WFP ) ، همکاری تخنیکی موسسه ( FGA) زیر چتر و نظارت ریاست احیا وانکشاف دهات آن ولایت تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

به گفته مولوی محمد ظاهر زرکمر رئیس احیا وانکشاف دهات ولایت لغمان این پروژه ها شامل 12 کیلومتر سرک در قریه کلمان، 8 کیلومتر در قریه سنگر و 10 کیلومتر در قریه ساو ولسوالی علینگار بوده و همچنان 50 کیلومتر سرک در قرای اندرول و شاه گلیان ولسوالی بادپش می باشد که در مدت 9 ماه بازسازی و تکمیل گردید و با تکمیل شدن آن برای هزاران تن از باشنده گان محل زمینه رفت و امد آسان گردیده و همچنان در این پروژه ها برای (1000) تن کارگر زمینه کار فراهم گردیده است .

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۸:۴۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک آبی (چکدم) توسط وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولایت هرات

کار ساخت یک بند کوچک آبی ( چکدم) در مربوطات قریه آبگرمک ولسوالی زاول ولایت هرات به ارزش بیش از (۵،۴) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۷:۲۰
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات ولایت کابل

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه جویبار ولسوالی کلکان ولایت کابل به ارزش بیش از (۴) میلیون افغانی به کمک دفتر (NCA) از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۱
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری د مربوطات ولایت هرات از طریق وزارت احیا و انکشاف دهات

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه کمانه ولسوالی کهسان ولایت هرات به ارزش بیش از (۳۲) میلیون افغانی به کمک مالی وزارت و دفتر یونیسف امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس اخندزاده. . .

BACK TO NEWS