همه داوطلبی ها

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۱:۱۷
Background image

تهیه، چاپ و انتقال ( 96,000 ) جلد کتابچه پس انداز انفرادی، ( 9,600 ) جلد کتاب ثبت پس انداز و ( 620 ) جلد کتاب ثبت معاملات پولی اتحادیه به لسان های دری و پشتو برای گروپ های پس انداز مورد ضرورت برنامه انکشاف اقتصاد روستائی وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  تهیه، چاپ و انتقال پروژه فوق اشتراک نموده و یک نقل شرطنامه را به شکل سافت کاپی بصورت . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۹:۹
Background image

تهیه و تدارک 141,000 لیتر تیل دیزل نوع Lo 2-62 و 13,000 لیتر تیل پطرول نوع A-92 در مرکز و ولایات (بدخشان، بامیان و کندز) مورد ضرورت برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات وزارت احیا و انکشاف دهات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه فوق الذکر اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی از . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۴۳
Background image

اعمار 80  متر پل آهن کانکریت گادری سر حوض بشمول 805 متر سرک اتصالی آن در ولسوالی جرم ولایت بدخشان

ریاست تهیه و تدارکات وزارت احیاء و انکشاف دهات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  داوطلبی: اعمار 80  متر پل آهن کانکریت گادری سر حوض بشمول 805 متر سرک اتصالی آن در . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۱:۴۰
Background image

اعمار 1.303 کیلو متر سرک کانکریتی بدون سیخ قریه پلچرخی ولسوالی ده سبز ولایت کابل

ریاست تهیه و تدارکات وزارت احیاء و انکشاف دهات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  داوطلبی: اعمار 1.303 کیلو متر سرک کانکریتی بدون سیخ قریه پلچرخی ولسوالی ده سبز . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۰:۴۶
Background image

اعمار 5.5 کیلومتر سرک اسفالت و ساختمانهای آبرو آن در قریه حاجی امان ، مرکز ولایت نیمروز

ریاست تهیه و تدارکات وزارت احیاء و انکشاف دهات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  داوطلبی: پروژه اعمار 5.5 کیلومتر سرک اسفالت و ساختمانهای آبرو آن در قریه حاجی امان . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۹:۳۴
Background image

تعدیل پروژه اعمار تعمیر اداری در محوطه ریاست احیاء و انکشاف دهات، ولایات کندهار، هرات و خوست

بمنظور اصلاح در آیتم های (5،95،94 و 96) بل احجام کاری پروژه ها و بخاطر رقابت وسیع بیشتر  برای داوطلبان، ضرب الاجل تسلیمی آفرها برای هر سه لات فوق الذکر : 25 سرطان  1398  ساعت 10:00 قبل . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۰:۵۹
Background image

تهیه و تدارک پرزه جات و ترمیمات وسایط نقلیه مورد ضرورت برنامه ملی راه سازی روستایی، وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه فوق اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی از تاریخ . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۸ - ۱۴:۴۱
Background image

تعدیل روز آفرگشایی پروژه شبکه های آبرسانی سیستم سولری ولسوالی های مختلف ولایت ننگرهار( کوت، رودات، خوگیانی، خیوه، سرخرود، گوشته و پچیرآگام)

بمنظور اشتراک بیشتر داوطلبان ، رقابت وسیع  و تهیه آفرها توسط داوطلبان،  ضرب الاجل برای تسلیمی آفرها : 16 سرطان 1398 ساعت 10:00 قبل از ظهر میباشد.

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۱:۳۸
Background image

اعمار 5.99 کیلومتر سرک کانکریتی و ساختمان های آبرو آن بشمول 20 متر پل آهنکانکریت گادری از قریه دیگان ولسوالی اسماعیل خیل از طریق توره اوری در شمال میدان هوایی به قریه لاغوری پیران ولسوالی تنی ولایت خوست

ریاست تهیه و تدارکات وزارت احیاء و انکشاف دهات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  داوطلبی: اعمار 5.99 کیلومتر سرک کانکریتی و ساختمان های آبرو آن بشمول 20 متر پل . . .

Pagination