سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با باشنده گان ولسوالی واخان ولایت بدخشان ملاقات نمود

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۳:۵۷
1

الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات طی یک سفر کاری به ولسوالی واخان ولایت بدخشان با باشنده گان و قوم قرغیز منطقه بزای گنبد ولسوالی واخان دیدار نمود.

در این دیدار محترم وزير صاحب مشکلات و پیشنهادات اهالی آنجا را به دقت شنید و وعده نمود که امارت اسلامی به تمام قرا و قصبات کشور خصوصا مناطق محروم و دور از امکانات توجه خاص دارد .

این قریه یکی از قرای دور دست وبدون هیچ نوع امکانات پامیر کوچک بوده که باشنده گان آن قرغیز بوده و آنها به زبان قرمزی تکلم می نمایند؛  به خدمات اولیه چون مکتب، کلینیک، سرک و سایر سهولت ها دسترسی ندارند.

باشنده گان آن مناطق از آمدن الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت‌ احیا و انکشاف دهات به آنجا اظهار خوشی نموده، گفتند که در پامیر کوچک ولسوالی واخان طی ۴۰ سال های گذشته هیچ مقام دولتی بخاطر حل مشکل مردم نیامده بود و و آمدن شما نوید بخش تحولات خوب انکشافی در اینجا می باشد و این سفر شما بما امید و انرژی می بخشد که شما توجه خاص به مناطق دور دست کشور دارید و مردم این مناطق را فراموش ننموده اید و ما خواهان همکاری های همیشگی شما می باشیم.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۸:۴۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک آبی (چکدم) توسط وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولایت هرات

کار ساخت یک بند کوچک آبی ( چکدم) در مربوطات قریه آبگرمک ولسوالی زاول ولایت هرات به ارزش بیش از (۵،۴) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۷:۲۰
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات ولایت کابل

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه جویبار ولسوالی کلکان ولایت کابل به ارزش بیش از (۴) میلیون افغانی به کمک دفتر (NCA) از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۱
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری د مربوطات ولایت هرات از طریق وزارت احیا و انکشاف دهات

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه کمانه ولسوالی کهسان ولایت هرات به ارزش بیش از (۳۲) میلیون افغانی به کمک مالی وزارت و دفتر یونیسف امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس اخندزاده. . .

BACK TO NEWS