سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با باشنده گان ولسوالی واخان ولایت بدخشان ملاقات نمود

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۳:۵۷
1

الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات طی یک سفر کاری به ولسوالی واخان ولایت بدخشان با باشنده گان و قوم قرغیز منطقه بزای گنبد ولسوالی واخان دیدار نمود.

در این دیدار محترم وزير صاحب مشکلات و پیشنهادات اهالی آنجا را به دقت شنید و وعده نمود که امارت اسلامی به تمام قرا و قصبات کشور خصوصا مناطق محروم و دور از امکانات توجه خاص دارد .

این قریه یکی از قرای دور دست وبدون هیچ نوع امکانات پامیر کوچک بوده که باشنده گان آن قرغیز بوده و آنها به زبان قرمزی تکلم می نمایند؛  به خدمات اولیه چون مکتب، کلینیک، سرک و سایر سهولت ها دسترسی ندارند.

باشنده گان آن مناطق از آمدن الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت‌ احیا و انکشاف دهات به آنجا اظهار خوشی نموده، گفتند که در پامیر کوچک ولسوالی واخان طی ۴۰ سال های گذشته هیچ مقام دولتی بخاطر حل مشکل مردم نیامده بود و و آمدن شما نوید بخش تحولات خوب انکشافی در اینجا می باشد و این سفر شما بما امید و انرژی می بخشد که شما توجه خاص به مناطق دور دست کشور دارید و مردم این مناطق را فراموش ننموده اید و ما خواهان همکاری های همیشگی شما می باشیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۸:۲۶
Background image

یک محراب مسجد شریف در محوطه ریاست احیا و انکشاف دهات ولایت کندز تکمیل و مورد استفاده نماز گزاران قرار گرفت

یک محراب مسجد شریف در صحن رياست احیا و انکشاف دهات ولایت کندز امروز طی مراسمی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سر پرست وزارت احیا و انکشاف دهات،روسای مرکزی وزارت، محترم حبیب الرحمن. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۵:۵۲
Background image

ملاقات سرپرست وزارت احیاء وانکشاف دهات با علمای کرام، بزرگان و ریش سفیدان مرکز و ولسوالی های ولایت کندز

الحاج ملا محمد یونس اخندزاده سرپرست وزارت احیاء وانکشاف دهات طی سفر کاری شان به ولایات شمال کشور قبل از ظهر امروز در ریاست احیاء وانکشاف دهات ولابت کندز با علمای کرام، بزرگان و ریش. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۴:۳
Background image

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با متنفذین، محاسن سفیدان و باشنده گان ولسوالی های جرم و یمنگان ولایت بدخشان ملاقات نمود

بزرگان این ولسوالی ها ضمن ابرازخرسندی ازحضور الحاج محمد یونس آخندزاده گفتند که قبل از فتح در دوران رژیم قبلی دیدن وزرا بسیار مشکل بود مگر الحمدلله اکنون بعد از آمدن‌ امارت اسلامی این. . .

BACK TO NEWS