دیدار تعارفی وزیر احیا و انکشاف دهات با رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد در افغانستان

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۲۹
یونیسف

پوهندوی مجیب الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات امروز با عبدالله الدرداری، رییس جدید برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار تعارفی داشت.
در آغاز این دیدار جناب کریمی از کمک‌های بشر دوستانه‌ی برنامه‌ی انکشافی ملل متحد با افغانستان که باعث ایجاد تغییرات مثبت در زندگی مردم شده است، اظهار سپاس کرده، خواست‌ها و پیشنهاداتی چون همکاری در بخش پروژه‌های آبیاری زمین‌های زراعتی و برق‌رسانی و توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات کشور را با جناب الدرداری شریک کرد.
رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد برای افغانستان نیز از هماهنگی خوب و تطبیق درست پروژه‌ها از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تشکر کرده افزود که در جذب حمایت مالی سکتور خصوصی و دونرهای بیرونی برای توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات و تطبیق پروژه‌های بزرگ که در ایجاد سهولت‌های اولیه‌ی زندگی برای افغان‌ها، بازاریابی برای تولیدات داخلی و فراهم آوری فرصت‌های کاری موثر خواهد بود، تلاش خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۲۸
Background image

امضای قرار ساخت ۱۴ شبکه‌ی آبرسانی و یک دیوار استنادی در ننگرهار

قرارداد ساخت ۱۴ شبکه‌ی آبرسانی و یک دیوار استنادی در روستاهای سرحدی ولسوالی گوشته‌ی ولایت ننگرهار میان رییس احیا و انکشاف دهات این ولایت و شوراهای انکشافی مربوطه به امضا رسید.

این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۲۷
Background image

امضای قرارداد ساخت یک شبکه آبرسانی به ارزش ۴ میلیون افغانی در ننگرهار

قرارداد ساخت یک شبکه آبرسانی به ارزش ۴ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای خم ولسوالی هسکه‌ مینه‌ی ولایت ننگرهار میان رییس احیا و انکشاف دهات. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۰:۲۵
Background image

جریان کار ساخت۱.۰۸۰ کیلو متر سرک در خوست

کار ساخت ۱.۰۸۰ متر کیلومتر سرک از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای مانی ولسوالی سپیری ولایت خوست ۸۰ درصد پیش رفته است.

در جریان تطبیق این پروژه ۴۶۳۹. . .

BACK TO NEWS