دیدار تعارفی وزیر احیا و انکشاف دهات با رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد در افغانستان

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۲۹
یونیسف

پوهندوی مجیب الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات امروز با عبدالله الدرداری، رییس جدید برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار تعارفی داشت.
در آغاز این دیدار جناب کریمی از کمک‌های بشر دوستانه‌ی برنامه‌ی انکشافی ملل متحد با افغانستان که باعث ایجاد تغییرات مثبت در زندگی مردم شده است، اظهار سپاس کرده، خواست‌ها و پیشنهاداتی چون همکاری در بخش پروژه‌های آبیاری زمین‌های زراعتی و برق‌رسانی و توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات کشور را با جناب الدرداری شریک کرد.
رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد برای افغانستان نیز از هماهنگی خوب و تطبیق درست پروژه‌ها از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تشکر کرده افزود که در جذب حمایت مالی سکتور خصوصی و دونرهای بیرونی برای توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات و تطبیق پروژه‌های بزرگ که در ایجاد سهولت‌های اولیه‌ی زندگی برای افغان‌ها، بازاریابی برای تولیدات داخلی و فراهم آوری فرصت‌های کاری موثر خواهد بود، تلاش خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۴:۳۵
Background image

کار ساخت ۲۶۴۷ باب مکتب در ۱۷ ولایت کشور جریان دارد

​​​​​​​وزارت احیا و انکشاف دهات متعهد است که به سفارش ویژه‌ی رییس جمهور کشور طی دو سال ساختمان ۶۰۰۰ مکتب را در ۳۴ ولایت کشور اعمار کند. این مکاتب دارای صنف‌های درسی، تشناب‌ها، چاه‌های. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۳
Background image

امضای قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۵۳ میلیون افغانی در کاپیسا

قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی شامل کانکریت ریزی ۶.۴ کیلومتر سرک و ساخت شبکه‌های آبرسانی به ارزش مجموعی بیش از ۵۳ میلیون افغانی میان رییس احیا و انکشاف دهات کاپیسا و شوراهای انکشافی مربوطه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

تکمیل کار یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی در خوست

کار تطبیق یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای زمبر ولسوالی صبری ولایت خوست تکمیل شد. این پروژه‌ شامل حفر. . .

BACK TO NEWS