دیدار تعارفی وزیر احیا و انکشاف دهات با رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد در افغانستان

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۲۹
یونیسف

پوهندوی مجیب الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات امروز با عبدالله الدرداری، رییس جدید برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار تعارفی داشت.
در آغاز این دیدار جناب کریمی از کمک‌های بشر دوستانه‌ی برنامه‌ی انکشافی ملل متحد با افغانستان که باعث ایجاد تغییرات مثبت در زندگی مردم شده است، اظهار سپاس کرده، خواست‌ها و پیشنهاداتی چون همکاری در بخش پروژه‌های آبیاری زمین‌های زراعتی و برق‌رسانی و توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات کشور را با جناب الدرداری شریک کرد.
رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد برای افغانستان نیز از هماهنگی خوب و تطبیق درست پروژه‌ها از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تشکر کرده افزود که در جذب حمایت مالی سکتور خصوصی و دونرهای بیرونی برای توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات و تطبیق پروژه‌های بزرگ که در ایجاد سهولت‌های اولیه‌ی زندگی برای افغان‌ها، بازاریابی برای تولیدات داخلی و فراهم آوری فرصت‌های کاری موثر خواهد بود، تلاش خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۲:۱۴
Background image

تدویر کارگاه آموزشی «استندردهای ملی انرژی» در مرکز ولایت ننگرها

کارگاه آموزشی استندردهای ملی انرژی روز چهار شنبه (۵ قوس) از سوی اداره‌‌ی ملی استندرد به همکاری تخنیکی و مالی برنامه‌ی انرژی پایدار وزارت احیا و انکشاف دهات برای ادارات ذیربط، سکتور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۲:۱۰
Background image

امضای قرارداد ساخت ۴۰۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۱.۵ میلیون افغانی در پنجشیر

قرارداد ساخت ۴۰۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۱.۵ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای پاوات ولسوالی حصه اول (خنج) ولایت پنجشیر میان رییس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۲:۴
Background image

تکمیل کار ساخت ۱۵ باب مکتب در ۹ ولایات کشور طی دو هفته‌ی گذشته

کار اعمار ساختمان ۱۵ باب مکتب زیر چتر پروژه‌ی اقرای برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در ۹ ولایت کشور طی دو هفته‌ی گذشته تکمیل و به بهره برداری سپرده شده است.

این. . .

BACK TO NEWS