آقای مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ساز مان ملل متحد در افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات ا.ا.ا. در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

noor_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۱۶
1

آقای مارتین را خانم سوفیا رئیس موسسه خیریه پاملرنه «Care»،  آقای عمر عبدی معاون اجرائیه اداره یونیسف و آقای جانتی سوریپتو رئیس موسسه حمایه اطفال همرایی نموده بود. آقای مارتین با اظهار خوشی از شرایط امنیتی فعلی افغانستان گفت : بخاطر امنیت بهتر ما توانستیم که تمام کمک های خود را در سرتاسر افغانستان برسانیم و ضمناً ضمن سخنان خویش راجع به بعضی از نگرانی هایشان صحبت نموده که یکی آن فرمان امارت اسلامی راجع به بند کردن کار زنان الی امر ثانی در موسسات دولتی و غیر دولتی  خواند.

سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات ضمن خوش آمدی به معاون سرمنشی سازمان ملل متحد و هیئت همراه شان از کمک های دوامدار این سازمان برای مردم افغانستان یادآوری و قدردانی نموده گفت :

شما باید به ساختار امارت اسلامی افغانستان خود را آگاه سازیدهر وزارت و اداره پالیسی ساز نمی باشد هر فرمان و حکم امارت اسلامی در چوکات شریعت از طرف هیئت رهبری آن صادر می گردد .

 همچنان سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات مشکلات و چالش های فرا راه آنها را شنیده و در راستای کاری شان راه های مناسب  مطابق شریعت اسلامی و عنعنات افغانی اقدام لازم صورت خواهد گرفت.

وی اضافه نمود: یک مساله مهم که یادآوری آن ضروری است شما باید کمک های بشری را با موضوعات سیاسی ارتباط ندهید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

آقای نیکولاست رئیس عمومی دفتر مشاوره سازمان ملل متحد UNOPS در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای نیکولاست گفت : ما 76500 پروژه را در 26 ولایت و 70 ولسوالی افغانستان تطبیق نموده ایم و خاطر نشان ساخت که تخصیصی را که برای پروژه ها در نظر گرفته شده است صرف در همان پروژه ها به مصرف. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۴۷
Background image

خانم شاویلی رئیس پروگرام غذایی جهان WFP در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

رئیس پروگرام غذایی جهان گفت: هدف ما رساندن کمک به مردم نیازمند و مستحق افغانستان است ما در مرکز و تمام ولایات افغانستان خانواده های بی بضاعت و مستحق را مساعدت می نمائیم. مساعدت های ما. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۱۶
Background image

آقای مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ساز مان ملل متحد در افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات ا.ا.ا. در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای مارتین را خانم سوفیا رئیس موسسه خیریه پاملرنه «Care»،  آقای عمر عبدی معاون اجرائیه اداره یونیسف و آقای جانتی سوریپتو رئیس موسسه حمایه اطفال همرایی نموده بود. آقای مارتین با اظهار. . .

BACK TO NEWS