ورکشاپ هماهنگی سه روزه آموزشی روسای ولایتی و مرکزی وزارت احیا و انکشاف دهات دایر گردید

noor_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۱۰:۴۸
1

ورکشاپ سه روزه هماهنگی روسای مرکزی، روسای ولایتی و انجنیران ولایتی وزارت احیا و انکشاف دهات که تحت ریاست محترم الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات در تالار هوتل انترکانتیننتال دایر گردیده بود، پایان یافت.

در این ورکشاپ سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات، شیخ نورالحق انور صاحب سرپرست اداره امور، معینان وزارت،  روسای مرکزی و و ولایتی و انجنیران ولایت ها اشتراک نموده بودند.

در آغاز ورکشاپ الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیاء و انکشاف دهات ضمن خوش آمدی روسای ولایتی گفت :

وزارت احیاء و انکشاف دهات یک وزارت سکتوری بوده که در تمام ولایات کشور فعالیت های چشمگیر دارد و در هماهنگی و همکاری با ریاست های ولایتی، شورا های انکشافی و موسسات همکار پروژه های مختلف را تطبیق و عملی می نماید.

بعداً روسای ولایتی  باالنوبه فعالیت ها، دستاورد ها، و مشکلات عمده مردم  را با هیئت رهبری وزارت شریک نمودند .

 در ختم این ورکشاپ آموزشی الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیاء و انکشاف دهات به روسای ولایتی هدایت سپردند که با در نظر داشت انکشاف متوازن در قسمت تطبیق پروژه ها الویت را برای  مردم نیازمند و مستحق بدهند.

همچنان سرپرست وزارت احیاء و انکشاف دهات اضافه نمود که هدف تدویر این ورکشاپ سه روزه آموزشی اینست که ادارات ولایتی در هماهنگی و همکاری با موسسات کار نمایند و وظایف خویش را به ایمانداری کامل انجام دهند.

همچنان محترم وزیر صاحب افزودند که هدف تدویر این ورکشاپ اموزشی  هماهنگی با ادارات ولایتی مطابق طرزالعمل ساخته شده برای موسسات میباشد که مطابق  تفاهمنامه آنها در انجام کار های خویش با هم همکاری نمایند تا در تطبیق پروژه ها به کدام مشکل و موانع دچار نگردند و نظارت درست از پروژه ها مسوولیت شان می باشد.

در این ورکشاپ سرپرست اداره امور در مورد اهمیت و ارزش این ورکشاپ صحبت نموده گفت: وظیفه یک امانت است که باید در ادارات دولتی افراد شایسته تعین و استخدام گردند.

ورکشاپ متذکره با توزیع تصدیقنامه ها و خوانش دوعائیه پایان یافت.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۶
Background image

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست و زارت احیا و انکشاف دهات امروز در دفتر کارش با آقای اندریکا راتوتی معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود.

در آغاز. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۲ - ۲۲:۱۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک در مربوطات ولایت پکتیا

کار ساخت یک بند کوچک در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا به ارزش بیش از (۴.۹) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات تکمیل و امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱۲/۲۶ - ۹:۳۰
Background image

برداری (۳۳۱) پروژه های مختلف انکشافی در مربوطات ولایت کاپیسا

(۳۳۱) پروژه مختلف انکشافی برنامه حمایت اجتماعی و معیشتی افغانستان از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی های حصه اول و حصه دوم ولایت کاپیسا به ارزش بیش از (۴۴۱) میلیون. . .

BACK TO NEWS