دیدار تعارفی وزیر احیا و انکشاف دهات با رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد در افغانستان

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۲۹
یونیسف

پوهندوی مجیب الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات امروز با عبدالله الدرداری، رییس جدید برنامه انکشافی ملل متحد در افغانستان دیدار تعارفی داشت.
در آغاز این دیدار جناب کریمی از کمک‌های بشر دوستانه‌ی برنامه‌ی انکشافی ملل متحد با افغانستان که باعث ایجاد تغییرات مثبت در زندگی مردم شده است، اظهار سپاس کرده، خواست‌ها و پیشنهاداتی چون همکاری در بخش پروژه‌های آبیاری زمین‌های زراعتی و برق‌رسانی و توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات کشور را با جناب الدرداری شریک کرد.
رییس جدید برنامه‌ی انکشافی ملل متحد برای افغانستان نیز از هماهنگی خوب و تطبیق درست پروژه‌ها از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تشکر کرده افزود که در جذب حمایت مالی سکتور خصوصی و دونرهای بیرونی برای توسعه‌ی برنامه‌ی لیتاکا در دیگر ولایات و تطبیق پروژه‌های بزرگ که در ایجاد سهولت‌های اولیه‌ی زندگی برای افغان‌ها، بازاریابی برای تولیدات داخلی و فراهم آوری فرصت‌های کاری موثر خواهد بود، تلاش خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۷:۵
Background image

جریان کار ساخت یک کانال آب زراعتی در بامیان

کار ساخت یک کانال آب زراعتی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای دهن بستوک ولسوالی ورس ولایت بامیان ۸۵ درصد پیش رفته است.
در جریان کار این کانال ده‌ها. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۳ - ۱۷:۲
Background image

جریان کار ساخت یک شبکه‌ی کوچک برق آبی در بامیان

کار ساخت یک شبکه‌ی کوچک برق آبی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای قرغجور ولسوالی ورس ولایت بامیان ۶۵ درصد پیش رفته است.
در جریان کار این پروژه ده‌ها. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۱ - ۲۱:۱۹
Background image

زن می‌تواند!

فریده مادر پنج فرزند است و ۷ سال پیش زمانی که بزرگترین فرزندش ده سال بیشتر نداشت، شوهرش را از دست داد.
شوهر فریده راننده‌ی موتر لاری بود و در یک حادثه‌ی ترافیکی جان باخت.
او می‌گوید:. . .

BACK TO NEWS