پوهندوی مجیب‌الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات از بیستم حوت که از سوی محمد اشرف غنی، رییس جمهور کشور به عنوان روز نهال شانی نامگذاری شده است، با غرس چند نهال بزرگداشت به عمل آورد.

Ehsan_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۴
نهالشانی

وزیر احیا و انکشاف دهات در پیام روز نهال شانی خطاب به هموطنان گفت: « با غرس، پرورش و مراقبت نهال، ضمن کسب ثواب صدقه‌ی جاریه، مسئولیت تان را در زیباسازی طبعیت کشور ادا کنید، تا زندگی شما و فرزندان تان در فضای سالم و پاک سپری شود
جناب کریمی همچنان گفت که شوراهای انکشافی با در نظر داشت سهم ده درصدی‌ شان در تطبیق پروژه‌های انکشافی وزارت احیا و انکشاف دهات باید به حافظت و سرسبزی محیط زیست توجه داشته باشند، نهال غرس کنند، پرورش دهند و مراقب آن باشند، در غیر آن بخش بزرگی ازکار پروژه‌های انکشافی نا تکمیل خواهد ماند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۰:۵۲
Background image

جریان کار اعمار یک شبکه آبرسانی به ارزش ۴.۸ میلیون افغانی در کاپیسا

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۴.۸ میلیون از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای عاشقان محمود راقی، مرکز ولایت کاپیسا جریان دارد.
این شبکه مجهز به سیستم سولر پمپ بوده و شامل ساخت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۰:۴۷
Background image

تکمیل کار تطبیق یک پروژه‌ی برق آفتابی به ارزش ۲.۷ میلیون افغانی در خوست

کار تطبیق یک پروژه‌ی برق آفتابی کوچک به ظرفیت ۱۱ کیلووات و با هزینه‌ی ۲.۷ میلیون افغانی از طرف برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای گلوک خیل ولسوالی گربز ولایت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۰:۴۱
Background image

آغاز کار بازسازی ۲۹۱ متر کانال آب به ارزش ۲ میلیون افغانی در پنجشیر

کار بازسازی ۲۹۱ متر کانال آب به ارزش بیش از ۲ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای کلکوای ولسوالی پریان ولایت پنجشیر با گذاشتن سنگ تهداب. . .

BACK TO NEWS