محترم الحاج ملا محمدیونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات به ولایت بامیان سفر نمود

noor_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۱ - ۸:۴۶
1

محترم الحاج ملا محمد یونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات در حالیکه مولوی فضل الرحمن عاصم رئیس تدارکات و مولوی عبدالغفار خندزاده رئیس نظارت و ارزیابی وزارت ایشان را همراهی مینمود ضمن سفر کاری شان به ولایت بامیان با الحاج مولوی عبداللّه سرحدی والی بامیان، ملا ضیاءاللّه خادم رئیس احیا و انکشاف دهات، علمای کرام و ریش سفیدان انجا در مقام ولایت بامیان دیدار نمودند.

 در این دیدار والی ولایت بامیان حضور سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات و هیئت همراه شان را در ولایت بامیان خوش آمدید و خیر مقدم گفته افزود: طی دو سال گذشته در مناطق دور دست و محروم بامیان پروژه های زیادی انکشافی تطبیق و عملی گردیده است که طی ۲۰ سال گذشته به آن توجه نشده بود.

 بعداً رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت بامیان در مورد دست آورد های ریاست احیا و انکشاف دهات در طی دو سال گذشته روشنی انداخته افزود: در طول دو سال گذشته از میان( ۲۱۰ )پروژه انکشافی خورد و بزرگ که شامل ترمیم و ساخت سرک، شبکه آبرسانی، کانال آب زراعتی، پلچک و دیوار استنادی در سطح ولایت بامیان با هزینه بیش از(۲۵۳) میلیون افغانی میباشد به تعداد( ۱۱۰ )پروژه آن تکمیل و به بهره برداری سپرده شده و دیگر پروژه ها در حال تطبیق قرار دارد.

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات ضمن قدر دانی از زحمات والی ولایت بامیان و رئیس احیا و انکشاف دهات در راستای تطبیق پروژه های انکشافی گفت: مردم افغانستان که در ۴۰ سال جنگ و ویرانی بسر میبرند اکنون زمان رفاه و آبادی کشور فرا رسیده است تا این وطن به شگوفایی و آبادی برسد.

همچنان محترم وزیر صاحب علاوه نمود: وزارت احیا و انکشاف دهات کوشش می نماید تا پروژه های مختلف انکشافی را در مناطق محروم و دور دست ولایت بامیان تطبیق و عملی نموده، تا مشکلات کم آبی مردم حل گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۸:۵۳
Background image

یک محراب مسجد شریف در محوطه ریاست احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار افتتاح گردید

یک محراب مسجد شریف در صحن رياست احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار امروز طی مراسمی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سر پرست وزارت احیا و انکشاف دهات و هیأت همراه شان، حاجی عبدالجبار حکمت. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۶ - ۹:۵۵
Background image

آغاز کار دیوار استنادی از طریق وزارت احیا و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی سپین بولدک ولایت کندهار

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات وهیات همراه شان امروز طی محفلی کار ساخت دیوار استنادی به طول (۵۲۰۰)متر را به مصرف (۷۵)میلیون و (۶۲۲) هزار افغانی در قرای. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۱ - ۸:۴۶
Background image

محترم الحاج ملا محمدیونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات به ولایت بامیان سفر نمود

محترم الحاج ملا محمد یونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات در حالیکه مولوی فضل الرحمن عاصم رئیس تدارکات و مولوی عبدالغفار خندزاده رئیس نظارت و ارزیابی وزارت ایشان را همراهی. . .

BACK TO NEWS