محترم الحاج ملا محمدیونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات به ولایت بامیان سفر نمود

noor_admin
پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۱۱ - ۸:۴۶
1

محترم الحاج ملا محمد یونس اخندزاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات در حالیکه مولوی فضل الرحمن عاصم رئیس تدارکات و مولوی عبدالغفار خندزاده رئیس نظارت و ارزیابی وزارت ایشان را همراهی مینمود ضمن سفر کاری شان به ولایت بامیان با الحاج مولوی عبداللّه سرحدی والی بامیان، ملا ضیاءاللّه خادم رئیس احیا و انکشاف دهات، علمای کرام و ریش سفیدان انجا در مقام ولایت بامیان دیدار نمودند.

 در این دیدار والی ولایت بامیان حضور سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات و هیئت همراه شان را در ولایت بامیان خوش آمدید و خیر مقدم گفته افزود: طی دو سال گذشته در مناطق دور دست و محروم بامیان پروژه های زیادی انکشافی تطبیق و عملی گردیده است که طی ۲۰ سال گذشته به آن توجه نشده بود.

 بعداً رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت بامیان در مورد دست آورد های ریاست احیا و انکشاف دهات در طی دو سال گذشته روشنی انداخته افزود: در طول دو سال گذشته از میان( ۲۱۰ )پروژه انکشافی خورد و بزرگ که شامل ترمیم و ساخت سرک، شبکه آبرسانی، کانال آب زراعتی، پلچک و دیوار استنادی در سطح ولایت بامیان با هزینه بیش از(۲۵۳) میلیون افغانی میباشد به تعداد( ۱۱۰ )پروژه آن تکمیل و به بهره برداری سپرده شده و دیگر پروژه ها در حال تطبیق قرار دارد.

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات ضمن قدر دانی از زحمات والی ولایت بامیان و رئیس احیا و انکشاف دهات در راستای تطبیق پروژه های انکشافی گفت: مردم افغانستان که در ۴۰ سال جنگ و ویرانی بسر میبرند اکنون زمان رفاه و آبادی کشور فرا رسیده است تا این وطن به شگوفایی و آبادی برسد.

همچنان محترم وزیر صاحب علاوه نمود: وزارت احیا و انکشاف دهات کوشش می نماید تا پروژه های مختلف انکشافی را در مناطق محروم و دور دست ولایت بامیان تطبیق و عملی نموده، تا مشکلات کم آبی مردم حل گردد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۸:۴۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک آبی (چکدم) توسط وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولایت هرات

کار ساخت یک بند کوچک آبی ( چکدم) در مربوطات قریه آبگرمک ولسوالی زاول ولایت هرات به ارزش بیش از (۵،۴) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۷:۲۰
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات ولایت کابل

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه جویبار ولسوالی کلکان ولایت کابل به ارزش بیش از (۴) میلیون افغانی به کمک دفتر (NCA) از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۱
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری د مربوطات ولایت هرات از طریق وزارت احیا و انکشاف دهات

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه کمانه ولسوالی کهسان ولایت هرات به ارزش بیش از (۳۲) میلیون افغانی به کمک مالی وزارت و دفتر یونیسف امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس اخندزاده. . .

BACK TO NEWS