سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با والی ولایت کندهار ملاقات نمود

noor_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۲۰:۲۲
1

محترم الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات امروز چهار شنبه با محترم حاجی محمد یوسف وفا والی ولایت کندهار در دفتر کارش ملاقات نمود. در این ملاقات محترم فضل الرحمن عاصم رئیس تدارکات وزارت و حاجی قاری عبدالسلام عمری هم حضور داشتند.

در آغاز این ملاقات الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات گفت :

اخیراً در دو ولسوالی ولایت کندهار دامان و دند 11 پروژه کانال آبیاری تکمیل و به بهره برداری سپرده شد و همچنان در ولسوالی ارغنداب کار ساخت سه جوی آغاز گردیده و به شدت روان است که  طبق یک خبرپیشنهاد آن نیزبه عالیقدر امیرالمومنین حفظه الله رسیده است تا هرچه زودتر کار پروژه های انکشافی در دیگر ولسوالی های کندهار نیز آغاز گردد.

محترم حاجی محمد یوسف وفا والی کندهارضمن خوش آمدید و قدردانی از سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات و هیئت همراه شان از روند تطبیق پروژه های انکشافی در ولسوالی های دند و دامان ولایت کندهار اظهار سپاس و تشکری نموده خواهان تطبیق پروژه های بیشترو توجه وزارت احیا وانکشاف دهات در مناطق دورافتاده ولایت کندهار گردید.

والی ولایت کندهار در پایان صحبت هایش  بخاطر تطبیق و توسعه پروژه های انکشافی درسطح ولایت کندهار هر نوع همکاری و آماده گی خود را با وزارت احیا وانکشاف دهات ابراز نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

آقای نیکولاست رئیس عمومی دفتر مشاوره سازمان ملل متحد UNOPS در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای نیکولاست گفت : ما 76500 پروژه را در 26 ولایت و 70 ولسوالی افغانستان تطبیق نموده ایم و خاطر نشان ساخت که تخصیصی را که برای پروژه ها در نظر گرفته شده است صرف در همان پروژه ها به مصرف. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۴۷
Background image

خانم شاویلی رئیس پروگرام غذایی جهان WFP در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

رئیس پروگرام غذایی جهان گفت: هدف ما رساندن کمک به مردم نیازمند و مستحق افغانستان است ما در مرکز و تمام ولایات افغانستان خانواده های بی بضاعت و مستحق را مساعدت می نمائیم. مساعدت های ما. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۱۶
Background image

آقای مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ساز مان ملل متحد در افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات ا.ا.ا. در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای مارتین را خانم سوفیا رئیس موسسه خیریه پاملرنه «Care»،  آقای عمر عبدی معاون اجرائیه اداره یونیسف و آقای جانتی سوریپتو رئیس موسسه حمایه اطفال همرایی نموده بود. آقای مارتین با اظهار. . .

BACK TO NEWS