جریان کار ساخت یک کاریز آبیاری به ارزش ۲ میلیون افغانی در خوست

content_manager
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۵:۲۲
په خوست کې د څه باندې ۲ میلیونو افغانیو په ارزښت د اوبو لګولو د کاریز د رغولو د پروژې کار روان دی

کار ساخت یک کاریز آبیاری به ارزش ۲ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام‌ برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای بهرام ولسوالی صبری یعقوبی ولایت خوست ۸۵ درصد پیش رفته است.

این پروژه شامل حفر چاه‌های کاریز و ساخت ۱.۶ کیلومتر کانال رساندن آب کاریز به زمین‌های زراعتی می‌شود که در جریان تطبیق آن ۱۶۵۵ روز کاری برای کاری ایجاد شده است.

گفتنی است که با تکمیل کار ساخت کاریز یاد شده، ۶۰۰ جریب زمین زراعتی تحت پوشش منظم آبیاری قرار گرفته و ۷۷۰ تن از مزایای آن مستفید خواهند شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۱:۳۷
Background image

تدویر کارگاه آموزشی برای ۴۵۱ گروپ پس انداز در ولایت کنر

برنامه‌ی ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات یک کارگاه آموزشی تحت عنوان حصول عضویت و سواد مالی را برای ۵۶۸۸ تن از اعضای ۴۵۱ گروپ پس انداز در دو ولسوالی ولایت کنر راه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۱:۳۵
Background image

آغاز کار تطبیق دو پروژه‌ی انکشافی در لغمان

کار تطبیق دو پروژه‌ی انکشافی شامل ساخت ۳۴۰ متر سرک کانکریتی با ساختمان‌های آن و اعمار ۱۴۲۵ متر دیوار محافظتی در روستای خیر آباد مرکز ولایت لغمان از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۱:۳۳
Background image

جریان کار ساخت ۳.۳۲ کیلومتر سرک کانکریتی به ارزش ۴۹.۶ میلیون افغانی در پنجشیر

کار ساخت ۳.۳۲ کیلومتر سرک کانکریتی با ۱.۹۲ کیلومتر دیوار استنادی و ساختمان‌های مربوط آن به ارزش ۴۹.۶ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی راه‌سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در. . .

BACK TO NEWS