تکمیل کار سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۲۵ میلیون افغانی در یک هفته‌ی گذشته

content_manager
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۹:۴
سه پروژه

در یک هفته‌ی گذشته (۸-۱۳ سرطان) کار تطبیق سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۲۵ میلیون افغانی در ولایات خوست، لوگر و سمنگان از سوی برنامه‌های میثاق شهروندی و دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تکمیل و به بهره برداری سپرده شده است.
این پروژه‌ها شامل ساخت یک کاریز آبیاری و اعمار دو شبکه‌ی آبرسانی می‌شود که در مجموع بیش از ۱۵ هزار تن از آن‌ها مستفید شده و ۱۳۰۰ جریب زمین زراعتی تحت پوشش آبیاری قرار می‌گیرد.
در کنار این‌ها، کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش بیش از ۵۴ میلیون افغانی در لوگر ۹۰ درصد پیش رفته است که با ساخت آن ۲۴ هزار جریب زمین اهالی ۱۲ روستای مرکز ولایت لوگر آبیاری خواهد شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۴:۳۵
Background image

کار ساخت ۲۶۴۷ باب مکتب در ۱۷ ولایت کشور جریان دارد

​​​​​​​وزارت احیا و انکشاف دهات متعهد است که به سفارش ویژه‌ی رییس جمهور کشور طی دو سال ساختمان ۶۰۰۰ مکتب را در ۳۴ ولایت کشور اعمار کند. این مکاتب دارای صنف‌های درسی، تشناب‌ها، چاه‌های. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۳
Background image

امضای قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۵۳ میلیون افغانی در کاپیسا

قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی شامل کانکریت ریزی ۶.۴ کیلومتر سرک و ساخت شبکه‌های آبرسانی به ارزش مجموعی بیش از ۵۳ میلیون افغانی میان رییس احیا و انکشاف دهات کاپیسا و شوراهای انکشافی مربوطه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

تکمیل کار یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی در خوست

کار تطبیق یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای زمبر ولسوالی صبری ولایت خوست تکمیل شد. این پروژه‌ شامل حفر. . .

BACK TO NEWS