تکمیل کار سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۲۵ میلیون افغانی در یک هفته‌ی گذشته

content_manager
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۹:۴
سه پروژه

در یک هفته‌ی گذشته (۸-۱۳ سرطان) کار تطبیق سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۲۵ میلیون افغانی در ولایات خوست، لوگر و سمنگان از سوی برنامه‌های میثاق شهروندی و دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات، تکمیل و به بهره برداری سپرده شده است.
این پروژه‌ها شامل ساخت یک کاریز آبیاری و اعمار دو شبکه‌ی آبرسانی می‌شود که در مجموع بیش از ۱۵ هزار تن از آن‌ها مستفید شده و ۱۳۰۰ جریب زمین زراعتی تحت پوشش آبیاری قرار می‌گیرد.
در کنار این‌ها، کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش بیش از ۵۴ میلیون افغانی در لوگر ۹۰ درصد پیش رفته است که با ساخت آن ۲۴ هزار جریب زمین اهالی ۱۲ روستای مرکز ولایت لوگر آبیاری خواهد شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۵۰
Background image

آغاز کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش ۱۰ میلیون افغانی در تخار

کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش بیش از ۱۰ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای ده باش تالقان، مرکز ولایت تخار آغاز شد. در این پروژه ساخت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۴۷
Background image

آغاز کار ساخت یک کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی در کاپیسا

کار اعمار ۲.۴۹۲ کیلومتر کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای دشت ارچی نو آباد مربوط مرکز ولایت کاپیسا آغاز شد. ​​​​​. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۵:۱۰
Background image

تهیه‌ی آب آشامیدنی صحی برای ۱۶۲ خانواده در کابل

کار ساخت دو پروژه‌ی آبرسانی به ارزش بیش از ۳ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستاهای گل‌داد خیل و حکیم خیل ولسوالی شکردره و روستای خواجه حسن ولسوالی. . .

BACK TO NEWS