تکمیل کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳ میلیون افغانی در ارزگان

mrrd-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۶
په روزګان کې د څه باندې ۳ میلیونه افغانیو په لګښت د اوبو رسولو د یوې لمریزې شبکې چارې بشپړې شوې

کار ساخت یک شبکه‌ی‌ آبرسانی به ارزش ۳ میلیون افغانی از سوی برنامه‌‌ی آبرسانی و حفظ الصحه روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات به حمایت مالی اداره جهانی یونیسف در روستای کارو سر شخلی ترینکوت، مرکز ولایت ارزگان تکمیل شد.

این پروژه شامل حفاری یک حلقه چاه عمیق آب، اعمار یک دیوار محافظتی برای صفحات سولری، یک ذخیره مرتفع آب، نصب ۱۸ صفحه سولری، نصب پایپ نت ورک به طول ۳.۶۷ کیلومتر و سایر لوازم ضروری می‌شود.

گفتنی است که در جریان تطبیق این پروژه ۴۰۰ روز کاری ایجاد شده و پس از تکمیل شدن آن ۳۰۰ خانواده به آب آشامیدنی صحی دسترسی یافته اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۹
Background image

تکمیل کار ساخت دو پایه پل آهن‌کانکریتی به ارزش ۲۰.۶ میلیون افغانی در تخار

کار ساخت یک دو پایه پل ۳۰ متری آهن کانکریتی به ارزش مجموعی ۲۰.۶ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی راه‌سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستاهای پیانی و رزگران ولسوالی فرخار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۷
Background image

تکمیل کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی در سرپل

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی آبرسانی و حفظ‌الصحه روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای تخته کپروک و خانقاه مرکز ولایت سرپل تکمیل و به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۵
Background image

تکمیل کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی در ننگرهار

کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای برده طاهر ولسوالی کامه‌ی ولایت ننگرهار تکمیل و به بهره. . .

BACK TO NEWS