ایجاد فضای سالم درسی برای ۲۸۰ دانش آموز در لوگر

mrrd-admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۳ - ۱۱:۴۴
ایجاد فضای سالم درسی برای ۲۸۰ دانش آموز در لوگر

با ساخت یک مکتب ابتدایی به ارزش ۴.۸ میلیون افغانی زیر چتر پروژه‌ی اقرای برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای منگلان ولسوالی چرخ ولایت لوگر برای ۲۸۰ دانش آموز زمینه‌ی فراگیری علم و دانش در فضای سالم درسی فراهم آمده است.

این مکتب دارای ۶ صنف درسی، یک دفتر اداری و ۳ تشناب می‌باشد و در جریان ساخت آن ۳۴۲۵ روز کاری برای کارگران فنی و غیرفنی ایجاد شده است.

گفتنی است که برنامه‌ی میثاق شهروندی ۱۵ باب مکتب در ولسوالی چرخ می‌سازد که از آن جمله کار تعدادی از مکاتب تکمیل شده و بقیه رو به اکمال اند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۴ - ۱۰:۴۲
Background image

جریان کار ساخت ۴۷۸ متر سرک کانکریتی به ارزش ۲.۷ میلیون افغانی در جوزجان

کار ساخت ۴۷۸ متر سرک کانکریتی و کانکریت‌ریزی جوی‌های اطراف آن با هزینه‌ی ۲.۷ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای چرمگرخانه‌ی شهر شبرغان،. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۴:۵۴
Background image

توزیع بسته‌های کمکی برای ۱۵۱ خانواده در بدخشان

برای ۱۵۱ خانواده‌ی نیازمند در روستای نوآباد سخی محمد مرکز ولایت بدخشان به ارزش ۶۰۴ هزار افغانی مواد کمکی زیر چتر برنامه‌ی دسترخوان ملی وزارت احیا و انکشاف دهات توزیع شد.

این کمک‌ها. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۳:۲۵
Background image

کار ساخت ۳۰۰ متر دیوار محافظتی در خوست رو به اکمال است

کار ساخت ۳۰۰ متر دیوار محافظتی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای داخی نوی ولسوالی تنی ولایت خوست، ۹۸ درصد پیش رفته است.

در جریان تطبیق این پروژه. . .

BACK TO NEWS