افتتاح دو پروژه انکشافی در مربوطات ولسوالی خاکجبار ولایت کابل

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۸ - ۱۳:۳۹
1

کار دو پروژه انکشافی در مربوطات شورا های زندان و گل قلعه ولسوالی خاکجبار ولایت کابل از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات به کمک مالی موسسه اکتد زیر چتر و نظارت رياست احیا و انکشاف دهات ولایت کابل پیش برده می شود توسط محترم مولوی عبدالرحمن حلیم معین مالی و اداری وزارت احیا و انکشاف دهات افتتاح  و آغاز گردید.

یکی آن پروژه پاککاری کانال و جغل اندازی و هموار کاری سرک می باشدکه به مصرف 332930 افغانی به طول 960 متر در قریه گل قلعه این ولسوالی تطبیق می گردد که با تکمیل شدن آن 200 جریب زمین زراعتی تحت آبیاری قرار می گیرد. با تطبیق این پروژه برای 47 تن از باشنده گان محل 808 روز کاری ایجاد گردیده و 57 خانواده قریه متذکره از آن مستفید خواهند گردید.

پروژه دیگر در شورای زندان ولسوالی خاکجبار به مصرف 9100701 افغانی شامل پاککاری کانال به طول 150 متر، پاککاری کاریز به طول 505 متر و پاککاری ذخیره های آب زراعتی شامل چهار ذخیره به ظرفیت 5099 متر مکعب آب بوده که 150 جریب زمین زراعتی از آن آبیاری می گردد. با تطبیق این پروژه ها برای 106 نفر 805 روز کاری ایجاد گردیده و 132 خانواده از آن مستفید خواهند گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۷
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آب آشامیدنی در مربوطات ولایت ننگرهار

یک شبکه آب آشامیدنی صحی در مربوطات قریه مندرخیل ولسوالی چپرهار ولایت ننگرهار توسط مولوی قسمت الله مبارز رئيس احیأ و انکشاف دهات ولایت ننگرهار به بهره برداری سپرده شد.

به گفته مولوی. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۸ - ۱۳:۳۹
Background image

افتتاح دو پروژه انکشافی در مربوطات ولسوالی خاکجبار ولایت کابل

کار دو پروژه انکشافی در مربوطات شورا های زندان و گل قلعه ولسوالی خاکجبار ولایت کابل از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات به کمک مالی موسسه اکتد زیر چتر و نظارت رياست احیا و انکشاف دهات ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

آقای نیکولاست رئیس عمومی دفتر مشاوره سازمان ملل متحد UNOPS در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای نیکولاست گفت : ما 76500 پروژه را در 26 ولایت و 70 ولسوالی افغانستان تطبیق نموده ایم و خاطر نشان ساخت که تخصیصی را که برای پروژه ها در نظر گرفته شده است صرف در همان پروژه ها به مصرف. . .

BACK TO NEWS