افتتاح دو پروژه انکشافی در مربوطات ولسوالی خاکجبار ولایت کابل

noor_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۸ - ۱۳:۳۹
1

کار دو پروژه انکشافی در مربوطات شورا های زندان و گل قلعه ولسوالی خاکجبار ولایت کابل از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات به کمک مالی موسسه اکتد زیر چتر و نظارت رياست احیا و انکشاف دهات ولایت کابل پیش برده می شود توسط محترم مولوی عبدالرحمن حلیم معین مالی و اداری وزارت احیا و انکشاف دهات افتتاح  و آغاز گردید.

یکی آن پروژه پاککاری کانال و جغل اندازی و هموار کاری سرک می باشدکه به مصرف 332930 افغانی به طول 960 متر در قریه گل قلعه این ولسوالی تطبیق می گردد که با تکمیل شدن آن 200 جریب زمین زراعتی تحت آبیاری قرار می گیرد. با تطبیق این پروژه برای 47 تن از باشنده گان محل 808 روز کاری ایجاد گردیده و 57 خانواده قریه متذکره از آن مستفید خواهند گردید.

پروژه دیگر در شورای زندان ولسوالی خاکجبار به مصرف 9100701 افغانی شامل پاککاری کانال به طول 150 متر، پاککاری کاریز به طول 505 متر و پاککاری ذخیره های آب زراعتی شامل چهار ذخیره به ظرفیت 5099 متر مکعب آب بوده که 150 جریب زمین زراعتی از آن آبیاری می گردد. با تطبیق این پروژه ها برای 106 نفر 805 روز کاری ایجاد گردیده و 132 خانواده از آن مستفید خواهند گردید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۱/۱۳ - ۱۲:۶
Background image

سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات با معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست و زارت احیا و انکشاف دهات امروز در دفتر کارش با آقای اندریکا راتوتی معاون نماینده خاص ملل متحد در افغانستان و هیأت همراه اش ملاقات نمود.

در آغاز. . .

پنجشنبه ۱۴۰۳/۱/۲ - ۲۲:۱۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک در مربوطات ولایت پکتیا

کار ساخت یک بند کوچک در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا به ارزش بیش از (۴.۹) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات تکمیل و امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس آخند زاده. . .

شنبه ۱۴۰۳/۱۲/۲۶ - ۹:۳۰
Background image

برداری (۳۳۱) پروژه های مختلف انکشافی در مربوطات ولایت کاپیسا

(۳۳۱) پروژه مختلف انکشافی برنامه حمایت اجتماعی و معیشتی افغانستان از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی های حصه اول و حصه دوم ولایت کاپیسا به ارزش بیش از (۴۴۱) میلیون. . .

BACK TO NEWS