اعلان اطلاعیه پروسه ثبت و دیتابیس شرکت ها در مورد سولر ها

noor_admin
1

تاریخ نشر

تاریخ ختم

وزارت احیاء و انکشاف دهات در نظر دارد که بر اساس رهنمود های تعیین شده، برای پروژه های سولری خود که از طریق ریاست های ذیربط به منظور عقد قرارداد به ریاست تدارکات ارسال می گردد، سولرهای خویش را در سطح کشور مطابق دستورالعمل شرکت ها ثبت و دیتابیس نمایند که در آینده از طریق همین شرکت ها جریان داوطلبی پیش برده و به اعلان سپرده شود.

 از همه شرکت های واجد شرایط دعوت به عمل میاید تا مطابق طرزالعمل ترتیب شده، بخاطر ثبت و دیتابیس شرکت های سولری خود به پروسه داوطلبی اشتراک نمایند و شرکت های علاقمند میتوانندکه رهنمود آنرا از طریق ویب سایت، فیسبوک و تویتر وزارت بدست آورند و همچنان میتوانند هاردکاپی، سافت کاپی، میموری ، فلش و دیسک آنرا به شکل فزیکی از آمریت خدمات غیر مشورتی اخذ نمایند و هم مطابق شرایط طرزالعمل به منظور به آگاهی رساندن اسناد ضروری خود را در جریان (30) روز از ساعت (9) صبح الی (3) عصر به این آدرس تسلیم نمایند.

وزارت احیاء و انکشاف دهات ،ریاست تدارکات، آمریت خدمات تدارکاتی منزل چهارم  داراالامان وات سرک نیله باغ کابل افغانستان

شماره تماس (0202520213)

با احترام 

وزارت احیا و انکشاف دهات

More tenders

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۹:۴
Background image

اعلان اطلاعیه پروسه ثبت و دیتابیس شرکت ها در مورد سولر ها

وزارت احیاء و انکشاف دهات در نظر دارد که بر اساس رهنمود های تعیین شده، برای پروژه های سولری خود که از طریق ریاست های ذیربط به منظور عقد قرارداد به ریاست تدارکات ارسال می گردد، سولرهای . . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۷ - ۹:۱۹
Background image

د داوطلبۍ خبرتیا

د کلیو د بیا رغونې او پراختیا وزارت   په پام کې لري چې د جوړ شوي لارښود له مخې د خپلو سولري پروژو لپاره چې د اړوندو ریاستونو  له خوا د تدارکاتو ریاست ته د قرار داد په موخه استول کیږي د . . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۳ - ۱۴:۳۱
Background image

دعوت به داوطلبی: تدارک و انتقال 6722 گبیون بکس برای 10 ولایت آسیب پذیر، مربوط ریاست انسجام و پاسخ به حوادث وزارت احیا و انکشاف دهات

تاریخ صدور: 14 اسد 1400

تدارک و انتقال 6722 گبیون بکس برای 10 ولایت آسیب پذی مربوط ریاست انسجام و پاسخ به حوادث وزارت احیا و انکشاف دهات

کود نمبر: MRRD/1400/G-3272

ریاست تدارکات، . . .

Back to tenders