تکمیل کار ساخت سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش نزدیک به ۹۰ میلیون افغانی در غور

content_manager
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۰:۳۳
غور

کار تطبیق سه پروژه‌ی انکشافی به ارزش نزدیک به ۹۰ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی‌های پسابند و لعل و سرجنگل ولایت غور تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.
این پروژه‌ها شامل احداث ۱۱.۵  کیلومتر سرک به عرض ۶ متر و ساختمان‌های مسیر آن، اعمار ۴۷۰ مترکانال آبیاری زراعتی و ساخت ۲۶۰ متر دیوار محافظوی می‌شود که با تطبیق آن‌ها ۳۰۰ جریب زمین زراعتی تحت پوشش آبیاری قرار گرفته و بازار قزل از خطرات سیلاب‌های موسومی مصون شده است.
همچنان سرک یاد شده که از منطقه بند نوشور قریه آب توگک شروع و به دهن روف ولسوالی پسابند ختم می‌شود، ولسوالی گتی ولایت دایکندی، ولسوالی میش ولایت هلمند و ده‌ها روستا را به مرکز ولسوالی پسابند وصل می کند.
گفتنی‌ست که با تطبیق این پروژه‌ها ۷۴۵۵ روز کاری ایجاد شده و ۱۶۰۰ خانواده از مزیای آن‌ها مستفید شده اند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۲:۰
Background image

تکمیل کار ساخت ۴۴۵ متر دیوار محافظتی به ارزش ۱۰ میلیون افغانی در کنر

کار ساخت ۴۵۵ متر دیوار محافظتی به ارزش ۱۰ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای شامکار ولسوالی خاص کنر ولایت کنر تکمیل و به بهره برداری. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۵۸
Background image

امضای قرارداد ساخت ۹۳۰ متر دیوار استنادی به ارزش ۲۰.۵ میلیون افغانی در پکتیکا

قرارداد ساخت ۹۳۰ متر دیوار استنادی به ارزش ۲۰.۵ میلیون افغانی در روستای دهنی ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا میان رییس احیا و انکشاف دهات این ولایت و شورای انکشافی مربوطه به امضا رسید.

این. . .

شنبه ۱۳۹۹/۳/۳ - ۲۱:۵۵
Background image

آغاز کار ساخت ۱۴ شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۲۴.۴ میلیون افغانی در غور

کار عملی ساخت چهارده شبکه‌ی آبرسانی به ارزش مجموعی ۲۴.۴ میلیون افغانی زیر چتر برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی لعل و سرجنگل ولایت غور آغاز شد.

با تکمیل. . .

BACK TO NEWS