مستفید شوند‌گان برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی سند رسمی کار و تجارت را از سوی اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان به دست آوردند

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۹:۳۱
برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی

اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان، ضمن تجلیل از ماه زن، سند رسمی کار را برای برخی از متشبثین زن، اعم از مستفیدشوندگان برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات و متبشبثین اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان توزیع کرد.

این مراسم با حضور خانم رولا غنی بانوی اول کشور، نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پطرولیم، کامله صدیقی معین امور تجارتی وزارت تجارت و صنایع، نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان، منیژه وافق ریس اتاق تجارت و صنایع، پیری مایدون سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان، فعالان حقوق زن و سایر اشتراک کنندگان در اتاق کنفرانس مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت برگزار شده بود و در آن زمینه نمایش صنایع دستی زنان پایتخت و سایر ولایات کشور نیز فراهم شد.

قرار است بر اساس یک تفاهم‌نامه بین برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی و اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان هفته آینده سند رسمی کار و تجارت به تمامی مستفیدین برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات توزیع شود.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۴
Background image

تکمیل کار دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۵.۳ میلیون افغانی در بلخ

دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش بیش از ۵.۳ میلیون افغانی در روستا‌های پای مشهد و یخدان ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات ساخته و به بهره برداری. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳
Background image

جریان احیای یک سربند آبیاری به ارزش ۲۰ میلیون افغانی در خوست

​​​​​​​کار احیای یک سربند آبیاری به ارزش نزدیک به ۲۰ میلیون افغانی در روستای مانی ولسوالی تنی ولایت خوست مطابق جدول زمانی از قبل تعیین شده جریان دارد که به زودی به بهره برداری سپرده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۶
Background image

تکمیل کار ساخت یک پل ۱۴۰ متری با هزینه‌ی ۴۵ میلیون افغانی در بدخشان

کار ساخت پلی به طول ۱۴۰ متر در روستای سرای‌های ولسوالی کشم ولایت بدخشان از سوی برنامه راه سازی وزارت احیا و انکشاف دهات تکمیل شد. این پل حدود ۴۵ میلیون افغانی هزینه برداشته است که با. . .

BACK TO NEWS