مستفید شوند‌گان برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی سند رسمی کار و تجارت را از سوی اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان به دست آوردند

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۹:۳۱
برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی

اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان، ضمن تجلیل از ماه زن، سند رسمی کار را برای برخی از متشبثین زن، اعم از مستفیدشوندگان برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات و متبشبثین اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان توزیع کرد.

این مراسم با حضور خانم رولا غنی بانوی اول کشور، نرگس نهان سرپرست وزارت معادن و پطرولیم، کامله صدیقی معین امور تجارتی وزارت تجارت و صنایع، نبیله مصلح معین مالی و اداری وزارت امور زنان، منیژه وافق ریس اتاق تجارت و صنایع، پیری مایدون سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان، فعالان حقوق زن و سایر اشتراک کنندگان در اتاق کنفرانس مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت برگزار شده بود و در آن زمینه نمایش صنایع دستی زنان پایتخت و سایر ولایات کشور نیز فراهم شد.

قرار است بر اساس یک تفاهم‌نامه بین برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی و اتاق تجارت و صنایع زنان افغانستان هفته آینده سند رسمی کار و تجارت به تمامی مستفیدین برنامه ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات توزیع شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۲:۵
Background image

تکمیل کار دو پروژه‌ی آبرسانی به ارزش ۱.۷ میلیون افغانی در غور

کار تطبیق دو پروژه‌ی آبرسانی به ارزش ۱.۷ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی‌های دولتیار و لعل و سرجنگل ولایت غور تکمیل و به بهره برداری سپرده شد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۱:۳۵
Background image

دیدار مشاور منطقوی دفتر صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل از شرکای کلیدی سکتور آب وحفظ الصحه

​​​​​​​خانم تیرس دولی (Therese Dooley)، مشاور بخش آب، حفظ الصحه و تعلیمات نظافت (WASH) کشورهای جنوب آسیای دفتر صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل (UNICEF) با شرکای کلیدی سکتور WASH در. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۱:۲۶
Background image

وزیر احیا و انکشاف دهات به مشکلات اعضای شورای ولایتی میدان وردگ و بزرگان قومی ولسوالی بهسود گوش داد

​​​​​​​پوهنمل مجیب الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات روز سه شنبه، (۳۱ ثور) با اعضای شورای ولایتی میدان وردگ و بزرگان قومی و جوانان ولسوالی بهسود به منظور شنیدن خواست‌ها و مشکلات شان. . .

BACK TO NEWS