سنگ تهداب سه کانال بزرگ آب در ولایت کندهار گذاشته شد

noor_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۲۱:۲۱
1

سنگ تهداب سه کانال بزرگ آب به ارزش 11 میلیون افغانی از بودیجه وزارت احیا و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار توسط محترم الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات گذاشته شد.

در مراسم افتتاح این پروژه  ها سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات ،رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار، بزرگان و متنفذین ولسوالی ارغنداب اشتراک نموده  بودند .

با آمدن امارت اسلامی در ولایت کندهار و ولسوالی های آن کار بازسازی و تطبیق پروژه های انکشافی به شدت روان است با ساخت این کانال ها زمین های زراعتی ولسوالی ارغنداب و اطراف آن از خطر سیلاب ها و باران های موسمی محفوظ گردیده و این کانال ها هفت صد جریب زمین را آبیاری خواهد نمود .

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده  وزیر احیا و انکشاف دهات ضمن بازدید از پروژه های انکشافی ولسوالی ارغنداب گفت : وزارت احیا و انکشاف دهات پلان دارد تا پروژه های بنیادی انکشافی را به نفع مردم درسطح ولایت کندهار و دیگر ولایات تطبیق نماید.

ملا عبدالجبارحکمت رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار با ابراز خوشنودی از تطبیق  پروژه کانال در ولسوالی ارغنداب تعهد نمود که ریاست احیا و انکشاف دهات این ولایت تحت رهبری مقام محترم وزارت سعی و تلاش می ورزد تا پروژه های بیشتر انکشافی را مطابق ضرورت در سطح ولایت کندهارتطبیق نماید تا سهولت های لازم برای روستائیان آنجا فراهم گردد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۸:۴۲
Background image

تکمیل و بهره برداری یک بند کوچک آبی (چکدم) توسط وزارت احیاء و انکشاف دهات در مربوطات ولایت هرات

کار ساخت یک بند کوچک آبی ( چکدم) در مربوطات قریه آبگرمک ولسوالی زاول ولایت هرات به ارزش بیش از (۵،۴) میلیون افغانی از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۷:۲۰
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات ولایت کابل

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه جویبار ولسوالی کلکان ولایت کابل به ارزش بیش از (۴) میلیون افغانی به کمک دفتر (NCA) از طریق وزارت احیاء و انکشاف دهات امروز طی محفلی توسط الحاج. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۴:۱
Background image

تکمیل و بهره برداری یک شبکه آبرسانی سولری د مربوطات ولایت هرات از طریق وزارت احیا و انکشاف دهات

یک شبکه آبرسانی سولری در مربوطات قریه کمانه ولسوالی کهسان ولایت هرات به ارزش بیش از (۳۲) میلیون افغانی به کمک مالی وزارت و دفتر یونیسف امروز طی محفلی توسط الحاج ملا محمد یونس اخندزاده. . .

BACK TO NEWS