جریان کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش ۲ میلیون افغانی در بدخشان

Ehsan_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۴۹
بدخشان

کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش بیش از ۲ میلیون افغانی از طرف برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به وسیله‌ی شورای انکشافی ارچ خم ولسوالی شهر بزرگ ولایت بدخشان ۸۰ درصد پیش رفته است. طول این کانال ۳ کیلومتر بوده و برای قسمت‌هایی از آن که با خطر تخریب مواجه است، ساخت دیوارهای محافظوی، ترناب و پلچک در نظر گرفته شده است.
در جریان تطبیق این پروژه‌، ۱۸۴۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی فراهم شده و پس از تکمیل شدن آن، ۸۰ جریب زمین زراعتی ۵۷ خانواده تحت پوشش منظم آبیاری قرار خواهد گرفت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
Background image

تکمیل کار یک باب مکتب و جریان کار ۶ مکتب دیگر در پنج ولایت کشور طی یک هفته‌ی گذشته‌

کار ساخت یک باب مکتب زیر چتر پروژه‌ی اقرای برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی قرغان ولایت فاریاب که زمینه‌ی آموزش و پرورش دانش‌آموزارن ۴۰۰ خانواده را در محیط. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۳۳
Background image

آغاز کار تطبیق ۱۷ پروژه‌ی حفظ و مراقبت به ارزش ۲۵.۵ میلیون افغانی در بغلان

کار تطبیق ۱۷ پروژه‌ی وجه انکشافی نقدی حفظ و مراقبت برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به ارزش ۲۵.۵ میلیون افغانی با گذاشتن سنگ تهداب یکی از آن‌ها در روستای بوغابی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۰:۲۵
Background image

به بهره برداری سپرده شدن ۹ پروژه‌ی انکشافی به ارزش نزدیک به ۸۱۴ میلیون افغانی از سوی وزیر احیا و انکشاف دهات در بدخشان

پوهندوی مجیب‌الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات در سفری به ولایت بدخشان ۹ پروژه‌ی ترانسپورتی به ارزش نزدیک به ۸۱۴ میلیون افغانی را به بهره برداری سپرد. جناب کریمی در مراسمی که به. . .

BACK TO NEWS