جریان کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش ۲ میلیون افغانی در بدخشان

Ehsan_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۴۹
بدخشان

کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش بیش از ۲ میلیون افغانی از طرف برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به وسیله‌ی شورای انکشافی ارچ خم ولسوالی شهر بزرگ ولایت بدخشان ۸۰ درصد پیش رفته است. طول این کانال ۳ کیلومتر بوده و برای قسمت‌هایی از آن که با خطر تخریب مواجه است، ساخت دیوارهای محافظوی، ترناب و پلچک در نظر گرفته شده است.
در جریان تطبیق این پروژه‌، ۱۸۴۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی فراهم شده و پس از تکمیل شدن آن، ۸۰ جریب زمین زراعتی ۵۷ خانواده تحت پوشش منظم آبیاری قرار خواهد گرفت.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۵:۲
Background image

جریان کار اعمار ۶۰۰ متر دیوار محافظتی به ارزش ۳۰ میلیون افغانی در پنجشیر

کار اعمار ۶۰۰ متر دیوار محافظتی کرانه‌های دریای پنجشیر با هزینه‌ی ۳۰ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در این ولایت جریان دارد.

در جریان تطبیق. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۴:۲۵
Background image

توزیع شش میلیون افغانی سرمایه‌ی مقطعی به گروپ‌ها و اتحادیه‌های قرضه‌دهی در ولایت خوست

 

برنامه‌ی ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات، به ادامه‌ی روند توزیع مساعدت‌های مقطعی به گروپ‌های پس‌انداز و اتحادیه‌های قرضه‌دهی و قریوی، این‌بار مبلغ پنج میلیون. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۴:۲۳
Background image

تدویر کارگاه آموزشی بانک‌داری اسلامی در ولایت بغلان

برنامه‌ی ملی انکشاف اقتصاد روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات، کارگاه‌های آموزشی حصول عضویت، رهبری و بانک‌داری اسلامی را برای ۵۰ تن از مستفیدین این برنامه در پلخمری، مرکز ولایت بغلان دایر. . .

BACK TO NEWS