جریان کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش ۲ میلیون افغانی در بدخشان

Ehsan_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۴۹
بدخشان

کار ساخت یک کانال آب زراعتی به ارزش بیش از ۲ میلیون افغانی از طرف برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به وسیله‌ی شورای انکشافی ارچ خم ولسوالی شهر بزرگ ولایت بدخشان ۸۰ درصد پیش رفته است. طول این کانال ۳ کیلومتر بوده و برای قسمت‌هایی از آن که با خطر تخریب مواجه است، ساخت دیوارهای محافظوی، ترناب و پلچک در نظر گرفته شده است.
در جریان تطبیق این پروژه‌، ۱۸۴۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی فراهم شده و پس از تکمیل شدن آن، ۸۰ جریب زمین زراعتی ۵۷ خانواده تحت پوشش منظم آبیاری قرار خواهد گرفت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۸
Background image

بزرگداشت از روز ملی بیرق در وزارت احیا و انکشاف دهات

از هفتم اسد، روز ملی بیرق در وزارت احیا و انکشاف دهات طی مراسمی با حضور شهزار زدران معین برنامه‌ها، معراج الدین شمس معین مالی و اداری و دیگر اعضای رهبری و کارمندان وزارت احیا و انکشاف. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۵
Background image

آغاز کار ساخت ۲.۳۷ کیلومتر سرک به ارزش ۱۱۵ میلیون افغانی در کابل

کار ساخت ۲.۳۷ کیلومتر سرک آسفالت به ارزش ۱۱۵ میلیون افغانی در شهرک صلح ناحيه هفدهم شهر كابل، طی مراسمی با حضور معراج الدين شمس، معين مالی و اداری وزارت احيا و انكشاف دهات، آغاز شد.

جنا. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۳
Background image

تکمیل کار ساخت ۱.۰۳۴ کیلومتر کانال آبیاری به ارزش ۸.۴ میلیون افغانی در کابل

کار ساخت ۱.۰۳۴ کیلومتر کانال آبیاری به ارزش ۸.۴ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای آروند خروتی ولسوالی میربچه کوت ولایت کابل تکمیل شد.

. . .

BACK TO NEWS