جریان کار تمدید شبکه برق شهری به ارزش ۵.۴ میلیون افغانی در سمنگان

Ehsan_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۹:۵۲
سمنگان

کار عملی تمدید شبکه‌ی برق شهری به ارزش ۵.۴ میلیون افغانی از طرف برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای کوکه بلاق بالای ولسوالی حضرت سلطان ولایت سمنگان ۸۰ درصد پیش رفته است.
در این شبکه از ۱۴۳ پایه‌ی تی ‌پی و اس ‌پی جهت انتقال لین‌ ۲۰ کیلوولت به طول ۴۲۰۰ متر  و لین ۰،۴ کیلوولت به طول ۳۱۵۰ متر استفاده می‌شود. شبکه‌ی مذکور همچنان دارای ترانسفارمری با ظرفیت ۲۵۰ کیلوولت امپیر بوده که پس از تکمیل کار آن ۱۷۹  خانواده از برق شهری مستفید می‌شوند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
Background image

تکمیل کار یک باب مکتب و جریان کار ۶ مکتب دیگر در پنج ولایت کشور طی یک هفته‌ی گذشته‌

کار ساخت یک باب مکتب زیر چتر پروژه‌ی اقرای برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی قرغان ولایت فاریاب که زمینه‌ی آموزش و پرورش دانش‌آموزارن ۴۰۰ خانواده را در محیط. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۳۳
Background image

آغاز کار تطبیق ۱۷ پروژه‌ی حفظ و مراقبت به ارزش ۲۵.۵ میلیون افغانی در بغلان

کار تطبیق ۱۷ پروژه‌ی وجه انکشافی نقدی حفظ و مراقبت برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به ارزش ۲۵.۵ میلیون افغانی با گذاشتن سنگ تهداب یکی از آن‌ها در روستای بوغابی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۰:۲۵
Background image

به بهره برداری سپرده شدن ۹ پروژه‌ی انکشافی به ارزش نزدیک به ۸۱۴ میلیون افغانی از سوی وزیر احیا و انکشاف دهات در بدخشان

پوهندوی مجیب‌الرحمن کریمی، وزیر احیا و انکشاف دهات در سفری به ولایت بدخشان ۹ پروژه‌ی ترانسپورتی به ارزش نزدیک به ۸۱۴ میلیون افغانی را به بهره برداری سپرد. جناب کریمی در مراسمی که به. . .

BACK TO NEWS