جریان کار اعمار یک باب مکتب  ابتدایی به ارزش ۵.۸ میلیون افغانی در کندهار

content_manager
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۳:۵۰
قندهار

کار اعمار یک باب مکتب ابتداییه به ارزش ۵.۸ میلیون افغانی زیر چتر پروژه‌ی اقراء از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به وسیله‌ی شورای انکشافی معلم ظاهر در ولسوالی پنجوایی ولایت کندهار جریان دارد.
این مکتب که دارای ۸ صنف درسی، ۵ تشناب و یک حلقه چاه آب آشامیدنی صحی است، در ۳۰۰۰ متر مربع زمین برای آموزش دختران و پسران اعمار می‌شود.
در جریان ساخت این مکتب ۱۸۲۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیرفنی ایجاد شده و  پس از تکمیل شدن، ۳۶۰ خانواده از مزایای آن مستفید خواهند شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۳
Background image

امضای قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۵۳ میلیون افغانی در کاپیسا

قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی شامل کانکریت ریزی ۶.۴ کیلومتر سرک و ساخت شبکه‌های آبرسانی به ارزش مجموعی بیش از ۵۳ میلیون افغانی میان رییس احیا و انکشاف دهات کاپیسا و شوراهای انکشافی مربوطه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

تکمیل کار یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی در خوست

کار تطبیق یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای زمبر ولسوالی صبری ولایت خوست تکمیل شد. این پروژه‌ شامل حفر. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۰:۱۵
Background image

تکمیل کار یک شبکه آب آشامیدنی به ارزش ۶۳۵ هزار افغانی در کندهار

کار ساخت یک شبکه آب آشامیدنی صحی با ذخیره‌ای به ظرفیت ده هزار لیتر و یک حلقه چاه به ارزش مجموعی ۶۳۵ هزار افغانی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای. . .

BACK TO NEWS