جریان کار اعمار یک باب مکتب  ابتدایی به ارزش ۵.۸ میلیون افغانی در کندهار

content_manager
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۳:۵۰
قندهار

کار اعمار یک باب مکتب ابتداییه به ارزش ۵.۸ میلیون افغانی زیر چتر پروژه‌ی اقراء از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به وسیله‌ی شورای انکشافی معلم ظاهر در ولسوالی پنجوایی ولایت کندهار جریان دارد.
این مکتب که دارای ۸ صنف درسی، ۵ تشناب و یک حلقه چاه آب آشامیدنی صحی است، در ۳۰۰۰ متر مربع زمین برای آموزش دختران و پسران اعمار می‌شود.
در جریان ساخت این مکتب ۱۸۲۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیرفنی ایجاد شده و  پس از تکمیل شدن، ۳۶۰ خانواده از مزایای آن مستفید خواهند شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۵۰
Background image

آغاز کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش ۱۰ میلیون افغانی در تخار

کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش بیش از ۱۰ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای ده باش تالقان، مرکز ولایت تخار آغاز شد. در این پروژه ساخت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۴۷
Background image

آغاز کار ساخت یک کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی در کاپیسا

کار اعمار ۲.۴۹۲ کیلومتر کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای دشت ارچی نو آباد مربوط مرکز ولایت کاپیسا آغاز شد. ​​​​​. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۵:۱۰
Background image

تهیه‌ی آب آشامیدنی صحی برای ۱۶۲ خانواده در کابل

کار ساخت دو پروژه‌ی آبرسانی به ارزش بیش از ۳ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستاهای گل‌داد خیل و حکیم خیل ولسوالی شکردره و روستای خواجه حسن ولسوالی. . .

BACK TO NEWS