تکمیل کار اعمار یک باب مکتب ابتدایی به ارزش ۳.۷ میلیون افغانی در خوست

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۰:۲۶
خوست

کار اعمار یک باب مکتب ابتدایی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا وانکشاف دهات به ارزش ۳.۷ میلیون افغانی زیر چتر پروژه‌ی اقرأ در روستای خواجه محمد ولسوالی گربز ولایت خوست تکمیل و توسط محترم حلیم فدایی والی خوست افتتاح شد.
این مکتب که دارای ۶ صنف درسی، ۳ تشناب و یک حلقه چاه آب آشامیدنی صحی است، در ۶۰۰۰ متر مربع زمین برای آموزش دختران و پسران اعمار شده است.
در جریان ساخت مکتب مذکور ۱۴۴۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی ایجاد شده و در یک وقت ۲۰۰ دانش آموز می‌توانند در آن به فراگیری علم بپردازند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۵۰
Background image

آغاز کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش ۱۰ میلیون افغانی در تخار

کار ساخت ۳.۸۶ کیلومتر سرک به ارزش بیش از ۱۰ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای ده باش تالقان، مرکز ولایت تخار آغاز شد. در این پروژه ساخت. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۰:۴۷
Background image

آغاز کار ساخت یک کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی در کاپیسا

کار اعمار ۲.۴۹۲ کیلومتر کانال آب به ارزش ۸.۵ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای دشت ارچی نو آباد مربوط مرکز ولایت کاپیسا آغاز شد. ​​​​​. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۱۵:۱۰
Background image

تهیه‌ی آب آشامیدنی صحی برای ۱۶۲ خانواده در کابل

کار ساخت دو پروژه‌ی آبرسانی به ارزش بیش از ۳ میلیون افغانی از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستاهای گل‌داد خیل و حکیم خیل ولسوالی شکردره و روستای خواجه حسن ولسوالی. . .

BACK TO NEWS