تکمیل کار اعمار یک باب مکتب ابتدایی به ارزش ۳.۷ میلیون افغانی در خوست

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۰:۲۶
خوست

کار اعمار یک باب مکتب ابتدایی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا وانکشاف دهات به ارزش ۳.۷ میلیون افغانی زیر چتر پروژه‌ی اقرأ در روستای خواجه محمد ولسوالی گربز ولایت خوست تکمیل و توسط محترم حلیم فدایی والی خوست افتتاح شد.
این مکتب که دارای ۶ صنف درسی، ۳ تشناب و یک حلقه چاه آب آشامیدنی صحی است، در ۶۰۰۰ متر مربع زمین برای آموزش دختران و پسران اعمار شده است.
در جریان ساخت مکتب مذکور ۱۴۴۰ روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی ایجاد شده و در یک وقت ۲۰۰ دانش آموز می‌توانند در آن به فراگیری علم بپردازند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۳
Background image

امضای قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی به ارزش مجموعی ۵۳ میلیون افغانی در کاپیسا

قرارداد ۸ پروژه‌ی انکشافی شامل کانکریت ریزی ۶.۴ کیلومتر سرک و ساخت شبکه‌های آبرسانی به ارزش مجموعی بیش از ۵۳ میلیون افغانی میان رییس احیا و انکشاف دهات کاپیسا و شوراهای انکشافی مربوطه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۱۱
Background image

تکمیل کار یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی در خوست

کار تطبیق یک پروژه‌ی کاریز به ارزش ۱۲.۶ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای زمبر ولسوالی صبری ولایت خوست تکمیل شد. این پروژه‌ شامل حفر. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۰:۱۵
Background image

تکمیل کار یک شبکه آب آشامیدنی به ارزش ۶۳۵ هزار افغانی در کندهار

کار ساخت یک شبکه آب آشامیدنی صحی با ذخیره‌ای به ظرفیت ده هزار لیتر و یک حلقه چاه به ارزش مجموعی ۶۳۵ هزار افغانی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای. . .

BACK TO NEWS