تهیه و تدارک 24 قلم قرطاسیه باب مورد ضرورت برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات

content_manager

Publish Date

Closing Date

دعوت به داوطلبی

تاریخ صدور: 13 حوت 1397

تهیه و تدارک 24 قلم قرطاسیه باب مورد ضرورت برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات

شماره داوطلبی: MRRD-165/NRAP-1/MOF-66/KBL/98

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه فوق الذکر اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی از تاریخ 13 حوت 1397 الی تاریخ 13  حمل 1398 بدست آورده و آفر های خویش را مطابق شرایط مندرج شرطنامه و طبق قانون و طرزالعمل تدارکات طور سر بسته الی ساعت 10:00 بجه قبل از ظهر روز سه شنبه مورخ 13  حمل 1398 در مدیریت عمومی تدارکات اجناس، ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات واقع سرک نیله باغ دارالامان، ناحیه ششم، ولایت کابل ارائه نمایند. آفرهای ناوقت رسیده و انترنتی قابل پذیریش نمی باشد.

جلسه قبل از آفر گشایی ساعت 10:00 قبل از ظهر روز دو شنبه مورخ 5 حمل 1398 دایر میگردد.

تضمین آفر بصورت تضمین بانکی مبلغ 50,000.00 (پنجاه هزار افغانی) است و جلسه آفرگشایی ساعت 10:00 بجه قبل از ظهر روز سه شنبه مورخ 13 حمل 1398 در تالار آفر گشایی ریاست تدارکات، منزل سوم، بلاک نمبر 7، وزارت احیا و انکشاف دهات، واقع سرک نیله باغ دارالامان، ناحیه ششم، ولایت کابل تدویر می گردد.

 

More tenders

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۲
Background image

تهیه و تدارک 19 قلم وسایل تکنالوژی معلوماتی (IT) برنامه ملی راه سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه فوق الذکر اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی از . . .

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۲:۷
Background image

تهیه و خریداری یک عراده موتر کرولا مدل 2018 مورد ضرورت پروژه لیتاکا وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  تهیه و خریداری پروژه فوق اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی . . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴
Background image

تهیه و تدارک هشت قلم قرطاسیه باب مورد ضرورت برنامه انکشاف اقتصاد روستائی وزارت احیا و انکشاف دهات

ریاست تدارکات، وزارت احیا و انکشاف دهات، از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه  تهیه و تدارک پروژه فوق اشتراک نموده و یک نقل چاپ شده شرطنامه را در مقابل (500) افغانی از . . .

Back to tenders