آغاز کار ۷۰ پروژه‌ی انکشافی به ارزش ۹۳.۸ میلیون افغانی در کابل

content_manager
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۹:۳۵
کابل

کار تطبیق ۷۰ پروژه‌ی برنامه میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات به ارزش ۹۳.۸ میلیون افغانی با گذاشتن سنگ تهداب آن در ولسوالی موسهی توسط والی و رییس احیا و انکشاف دهات کابل آغاز شد.

این پروژه‌ها شامل ۱۹ پروژه‌ی اعمار کانال آبیاری، دیوار های محافظوی و دهنه‌های آبیاری که ۲۰۴۴ جریب زمین زراعتی را تحت آبیاری قرار خواهد داد، ۲۸ پروژه حفاری چاه آب آشامیدنی شامل حفر ۱۱۳ حلقه چاه آب و ۲۳ پروژه برق آفتابی که ظرفیت تولید ۱۴۶ کیلووات برق را دارا است، می‌باشد و پس از تکمیل شدن ۶۵۶۳ تن از این پروژه‌ها مستفید خواهند شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۴
Background image

تکمیل کار دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۵.۳ میلیون افغانی در بلخ

دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش بیش از ۵.۳ میلیون افغانی در روستا‌های پای مشهد و یخدان ولسوالی دولت آباد ولایت بلخ از سوی برنامه ملی آبرسانی وزارت احیا و انکشاف دهات ساخته و به بهره برداری. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۳
Background image

جریان احیای یک سربند آبیاری به ارزش ۲۰ میلیون افغانی در خوست

​​​​​​​کار احیای یک سربند آبیاری به ارزش نزدیک به ۲۰ میلیون افغانی در روستای مانی ولسوالی تنی ولایت خوست مطابق جدول زمانی از قبل تعیین شده جریان دارد که به زودی به بهره برداری سپرده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۶
Background image

تکمیل کار ساخت یک پل ۱۴۰ متری با هزینه‌ی ۴۵ میلیون افغانی در بدخشان

کار ساخت پلی به طول ۱۴۰ متر در روستای سرای‌های ولسوالی کشم ولایت بدخشان از سوی برنامه راه سازی وزارت احیا و انکشاف دهات تکمیل شد. این پل حدود ۴۵ میلیون افغانی هزینه برداشته است که با. . .

BACK TO NEWS