سنگ تهداب سه کانال بزرگ آب در ولایت کندهار گذاشته شد

noor_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱ - ۲۱:۲۱
1

سنگ تهداب سه کانال بزرگ آب به ارزش 11 میلیون افغانی از بودیجه وزارت احیا و انکشاف دهات در مربوطات ولسوالی ارغنداب ولایت کندهار توسط محترم الحاج ملا محمد یونس آخند زاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات گذاشته شد.

در مراسم افتتاح این پروژه  ها سرپرست وزارت احیا و انکشاف دهات ،رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار، بزرگان و متنفذین ولسوالی ارغنداب اشتراک نموده  بودند .

با آمدن امارت اسلامی در ولایت کندهار و ولسوالی های آن کار بازسازی و تطبیق پروژه های انکشافی به شدت روان است با ساخت این کانال ها زمین های زراعتی ولسوالی ارغنداب و اطراف آن از خطر سیلاب ها و باران های موسمی محفوظ گردیده و این کانال ها هفت صد جریب زمین را آبیاری خواهد نمود .

الحاج ملا محمد یونس آخندزاده  وزیر احیا و انکشاف دهات ضمن بازدید از پروژه های انکشافی ولسوالی ارغنداب گفت : وزارت احیا و انکشاف دهات پلان دارد تا پروژه های بنیادی انکشافی را به نفع مردم درسطح ولایت کندهار و دیگر ولایات تطبیق نماید.

ملا عبدالجبارحکمت رئیس احیا و انکشاف دهات ولایت کندهار با ابراز خوشنودی از تطبیق  پروژه کانال در ولسوالی ارغنداب تعهد نمود که ریاست احیا و انکشاف دهات این ولایت تحت رهبری مقام محترم وزارت سعی و تلاش می ورزد تا پروژه های بیشتر انکشافی را مطابق ضرورت در سطح ولایت کندهارتطبیق نماید تا سهولت های لازم برای روستائیان آنجا فراهم گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

آقای نیکولاست رئیس عمومی دفتر مشاوره سازمان ملل متحد UNOPS در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای نیکولاست گفت : ما 76500 پروژه را در 26 ولایت و 70 ولسوالی افغانستان تطبیق نموده ایم و خاطر نشان ساخت که تخصیصی را که برای پروژه ها در نظر گرفته شده است صرف در همان پروژه ها به مصرف. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۴۷
Background image

خانم شاویلی رئیس پروگرام غذایی جهان WFP در راس یک هیئت با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

رئیس پروگرام غذایی جهان گفت: هدف ما رساندن کمک به مردم نیازمند و مستحق افغانستان است ما در مرکز و تمام ولایات افغانستان خانواده های بی بضاعت و مستحق را مساعدت می نمائیم. مساعدت های ما. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۰:۱۶
Background image

آقای مارتین گریفیتس معاون سرمنشی ساز مان ملل متحد در افغانستان در راس یک هیئت بلند پایه با محترم الحاج ملا محمد یونس آخندزاده سرپرست وزارت احیا وانکشاف دهات ا.ا.ا. در دفتر کار شان ملاقات و دیدار نمود

آقای مارتین را خانم سوفیا رئیس موسسه خیریه پاملرنه «Care»،  آقای عمر عبدی معاون اجرائیه اداره یونیسف و آقای جانتی سوریپتو رئیس موسسه حمایه اطفال همرایی نموده بود. آقای مارتین با اظهار. . .

BACK TO NEWS