تکمیل کار یک باب مکتب و جریان کار ۶ مکتب دیگر در پنج ولایت کشور طی یک هفته‌ی گذشته‌

Ehsan_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
مکتبها

کار ساخت یک باب مکتب زیر چتر پروژه‌ی اقرای برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی قرغان ولایت فاریاب که زمینه‌ی آموزش و پرورش دانش‌آموزارن ۴۰۰ خانواده را در محیط مناسب درسی فراهم می‌کند، تکمیل شده و کار شش مکتب دیگر در چهار ولایت کشور جریان دارد.
این مکاتب که در ولسوالی‌ دشت ارچی کندز، ولسوالی زنده جان هرات، ولسوالی‌چپرهار ننگرهار و ولسوالی تنی ولایت خوست ساخته می‌شوند دارای ۱۲، ۱۰، ۸ یا ۶ صنف درسی، تشناب و چاه‌های آب آشامیدنی می‌باشند.
در جریان کار این پروژه‌ها هزاران روز کاری ایجاد شده و با تکمیل کار مکاتب در حال اعمار، برای بیش از ۴۲۰۰ دانش آموزان زمینه‌ی فراگیری علم و دانش در فضای سالم و مناسب درسی فراهم خواهد شد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۸
Background image

بزرگداشت از روز ملی بیرق در وزارت احیا و انکشاف دهات

از هفتم اسد، روز ملی بیرق در وزارت احیا و انکشاف دهات طی مراسمی با حضور شهزار زدران معین برنامه‌ها، معراج الدین شمس معین مالی و اداری و دیگر اعضای رهبری و کارمندان وزارت احیا و انکشاف. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۵
Background image

آغاز کار ساخت ۲.۳۷ کیلومتر سرک به ارزش ۱۱۵ میلیون افغانی در کابل

کار ساخت ۲.۳۷ کیلومتر سرک آسفالت به ارزش ۱۱۵ میلیون افغانی در شهرک صلح ناحيه هفدهم شهر كابل، طی مراسمی با حضور معراج الدين شمس، معين مالی و اداری وزارت احيا و انكشاف دهات، آغاز شد.

جنا. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۸ - ۸:۲۳
Background image

تکمیل کار ساخت ۱.۰۳۴ کیلومتر کانال آبیاری به ارزش ۸.۴ میلیون افغانی در کابل

کار ساخت ۱.۰۳۴ کیلومتر کانال آبیاری به ارزش ۸.۴ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای آروند خروتی ولسوالی میربچه کوت ولایت کابل تکمیل شد.

. . .

BACK TO NEWS