تکمیل کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی در ننگرهار

mrrd-admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۵
په ننګرهار کې د اوبو لګولو کانال د جوړولو کار بشپړ شو

کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای برده طاهر ولسوالی کامه‌ی ولایت ننگرهار تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

در جریان کار ساخت این کانال ۲۳۴۸ روز کاری ایجاد شده و پس از تکمیل شدن ۲۸۰۰ تن از باشندگان محل از مزایای آن مستفید شده اند.

گفتنی است که با ساخت کانال یادشده نه تنها صدها جریب زمین زراعتی تحت پوشش منظم آبیاری قرار می‌گیرد که از ضیاع آب در مسیر رسیدن به کشتزارها نیز جلوگیری خواهد شد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۹
Background image

تکمیل کار ساخت یک کانال آبیاری و یک ترناب به ارزش ۲ میلیون افغانی در سمنگان

کار اعمار ۱۲۵ متر کانال آب زراعتی و ۹ متر ترناب با ارزش بیش از ۲ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای نوآباد سرقیه ازبیکه‌ی ولسوالی حضرت. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۶
Background image

جریان کار ساخت ۳۱۷ متر دیوار محافظتی در تخار

کار ساخت ۳۱۷ متر دیوار محافظتی آهن‌کانکریتی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای گذره‌ی ولسوالی دشت قلعه ولایت تخار جریان دارد.

در جریان تطبیق این. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳
Background image

برای ۴۳ خانواده‌ی کوچی در ارزگان آب آشامیدنی صحی تهیه می‌شود

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۱.۸ میلیون افغانی که آب آشامیدنی صحی ۴۳ خانواده‌ی کوچی را تأمین می‌کند، از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در منطقه‌ی سفر. . .

BACK TO NEWS