تکمیل کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی در پکتیا

content_manager
پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۱:۷
په پکتیا کې د ۳.۵ میلیونه افغانیو په ارزښت د اوبو رسولو یوه شبکه بشپړه شوه

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی سولری به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی آبرسانی و حفظ الصحه روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در منطقه‌ی رباط مرکز ولایت پکتیا تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

این پروژه شامل حفاری یک حلقه چاه عمیق، اعمار یک دیوار محافظتی، یک ذخیره آب به ظرفیت ۳۰ متر مکعب و نصب ۳۲ شیردهن و سایر لوازم ضروری می‌شود که در جریان تطبیق آن صدها روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی ایجاد شده است.

گفتنی است که با تکمیل کار ساخت شبکه‌ی مذکور، ۱۵۰ خانواده، سه مسجد، یک مدرسه‌ی بزرگ و شاگردان مکتب مذهبی به آب آشامیدنی صحی دسترسی پیدا کرده اند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۱:۷
Background image

تکمیل کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی در پکتیا

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی سولری به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی آبرسانی و حفظ الصحه روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در منطقه‌ی رباط مرکز ولایت پکتیا تکمیل و به بهره برداری. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۰:۶
Background image

جریان کار ساخت ۲۲۵ متر دیوار محافظتی به ارزش ۹ میلیون افغانی در پروان

کار ساخت ۲۲۵ متر دیوار محافظتی به ارزش ۹ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در ولسوالی سیدخیل ولایت پروان ۷۴ درصد پیش رفته است.

در جریان تطبیق. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۰:۳
Background image

تهیه‌ی آب آشامیدنی صحی برای ۸۶ خانواده‌ در دایکندی

با ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۲ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی میثاق شهروندی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای پای بوم سیاه دره برگر ولسوالی میرامور ولایت دایکندی، ۸۶ خانواده به. . .

BACK TO NEWS