تکمیل کار ساخت دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۱۲.۴ میلیون افغانی در کابل

mrrd-admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵
Construction of two water supply networks worth 12.4 million Afghanis completed in Kabul

 

کار ساخت دو شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۱۲.۴ میلیون افغانی از سوی وزارت احیا و انکشاف دهات با حمایت مالی موسسه‌ی داکار در روستاهای شاکر احمد و لوگریان ولسوالی بگرامی ولایت کابل تکمیل و به بهره برداری سپرده شد.

این شبکه‌ها دارای ۶.۸ کیلومتر و ۵۳۰ متر طول داشته و در جریان ساخت آن‌ها صدها روز کاری برای کارگران فنی و غیر فنی ایجاد شده است.

گفتنی است که با ساخت شبکه‌های یادشده ۳۳۰ خانواده در روستای شاکر احمد و ۲۵۰ خانواده در روستای لوگریان به آب آشامیدنی صحی دسترسی یافته اند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۹
Background image

تکمیل کار ساخت دو پایه پل آهن‌کانکریتی به ارزش ۲۰.۶ میلیون افغانی در تخار

کار ساخت یک دو پایه پل ۳۰ متری آهن کانکریتی به ارزش مجموعی ۲۰.۶ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی راه‌سازی روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستاهای پیانی و رزگران ولسوالی فرخار. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۷
Background image

تکمیل کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی در سرپل

کار ساخت یک شبکه‌ی آبرسانی به ارزش ۳.۵ میلیون افغانی از سوی برنامه‌ی ملی آبرسانی و حفظ‌الصحه روستایی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای تخته کپروک و خانقاه مرکز ولایت سرپل تکمیل و به. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۴:۲۵
Background image

تکمیل کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی در ننگرهار

کار ساخت ۳۵۰ متر کانال آبیاری به ارزش ۴.۹ میلیون افغانی از سوی دفتر انسجام برنامه‌های ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات در روستای برده طاهر ولسوالی کامه‌ی ولایت ننگرهار تکمیل و به بهره. . .

BACK TO NEWS